reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Z rozstepami roznie bywa. Po ciazowych nie mam zadnych, a przytylam z 20kg. A z okresu dojrzewania jak najbardziej. Wiec roznie to wychodzi.
 
reklama
Rany ale mam kryzys w pracy. Tyle roboty a mi się oczy kleją. Nawet kawkę bym sobie walnęła, ale od kiedy jestem w ciąży nie mam w ogóle na nią ochoty, a wcześniej to ze 3 dziennie były.
Zrobiłabym sobie półgodzinną drzemkę [emoji18]
Mam to samo! Zamiast krwi miałam kawę jeszcze 2 mc temu, a teraz na sam zapach kawy mnie mdli! to nieprawdopodobne jak wszystko w ciąży się zmienia :)
 
CZy któraś mamusiek może polecić coś na rozstępy? Mam tendencję do rozstępów, więc na bank coś pojawi się w ciąży.
Któraś z Was ma sprawdzony sposób/ kosmetyk?
Słyszałam ze Mustela jest rewelacyjna, koleżanka z pracy używała i nie pojawiły się u niej rozstępy.
Kupiłam Palmersa i rossmanowską serię Babydream mamas. Palmers pachnie kokosowo-czekoladowo osobiście drażni mnie ten zapach ale konsystencja jest ok., szybko się wchłania i nie pozostawia filmu. Mamas odrobinę za cięzki, ciężko go rozsmarować, ale za to zapach jest ok.
 
reklama
Dzisiaj się muszę wybrać, bo nie daje mi to spokoju.

Mocne kciuki, zeby minęło!

Słyszałam ze Mustela jest rewelacyjna, koleżanka z pracy używała i nie pojawiły się u niej rozstępy.
Kupiłam Palmersa i rossmanowską serię Babydream mamas. Palmers pachnie kokosowo-czekoladowo osobiście drażni mnie ten zapach ale konsystencja jest ok., szybko się wchłania i nie pozostawia filmu. Mamas odrobinę za cięzki, ciężko go rozsmarować, ale za to zapach jest ok.

Mam ten sam zestaw: balsam Palmers i oliwkę Babydream Mamas. Jak dla mnie obydwa pachną bardzo ładnie, mam nadzieję, że zadziałają.
 
Do góry