reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

boże ..... oszaleje chyba, niech ktoś mi poradzi :(

I tylko się z ludzi naśmiewanie zamiast doradzić
Wiesz, ciężko ci coś doradzić, bo odpowiadasz połowicznie. Moja główna rada: powtórzcie badania nasienia, ale nie tylko podstawowe ale i rozszerzone + posiew. Rzućcie palenie i idź na wątek dla staraczek, czyli na kreski. Dziewczyny tam też starają się o dziecko, więc będziesz na bieżąco.
 
reklama
I znam znajomą która palila przed dwiema ciążami i ma zdrowe corki
Ja znam takie, które paliły w ciąży i majà zdrowe dzieci, co nie oznacza, że to dobre i można tak robić. Co to w ogóle za argument? Piszesz do dziewczyn w taki sposób i potem się zastanawiasz dlaczego odpisują Ci w taki ani inny sposób…
 
No, może reszta z nas nie chce "naprawdę" 🙃.
Mam nadzieję, że Twoje wysiłki zostaną nagrodzone, inaczej byłoby to mega niesprawiedliwe. Zwłaszcza w kontekście tego konsekwentnego niepalenia.
My tu szluga za szlugiem i mamy śmiałość oceniać cokolwiek, i jeszcze z butami wchodzić...
Dziewczyny, weźcie się trochę ogarnijcie! 🤡
A ja się z was nie śmieje i nie oceniam
 
Ja znam takie, które paliły w ciąży i majà zdrowe dzieci, co nie oznacza, że to dobre i można tak robić. Co to w ogóle za argument? Piszesz do dziewczyn w taki sposób i potem się zastanawiasz dlaczego odpisują Ci w taki ani inny sposób…
Bo oceniacie ludzi niesprawiedliwie
 
Doradziłam Ci, żebyś nie wydawała bez sensu pieniędzy na IUI, kiedy nie za bardzo ma to szansę się udać, biorąc pod uwagę Wasz tryb życia.
To mi powiedziałaś, że wchodzę z butami i że to Ty decydujesz.
No to decyduj :-D
A dlaczego mam nie próbować starań o dziecko
 
Wiesz, ciężko ci coś doradzić, bo odpowiadasz połowicznie. Moja główna rada: powtórzcie badania nasienia, ale nie tylko podstawowe ale i rozszerzone + posiew. Rzućcie palenie i idź na wątek dla staraczek, czyli na kreski. Dziewczyny tam też starają się o dziecko, więc będziesz na bieżąco.
Biedne kreski 💩
 
reklama
Do góry