reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Cześć dziewczyny!
Jak tam samopoczucia? Objawy jeszcze jakieś doskwierają, czy im bliżej końca 1 trymestru tym lepiej?
Ja mam wrażenie, że u mnie już została wzmożona senność. Brodawki bolą mnie coraz mniej, można powiedzieć, że aż wcale.
U mnie znowu mialam dwa dni mdlosci i wymiotów , do tego ból głowy dwa dni ciurkiem. Dziś poki co jest ok , glowa tez nie boli. Piersi mam cały czas wrażliwe i wielkie 🤭 pochwalilam sie ze mdłosci nie mam i od razu dostalam wiec sie nie chcwale bo pewnie zaraz bede znow je mieć. Senna jestem tez i kolo popoludnia oczy mi sie kleja okropnie i jak moge to spie, jak nie moge to nie spie choc marze o tym 😅 czasem mam też zgage, zgaga + mdlosci to fatalny duet
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jak tam samopoczucia? Objawy jeszcze jakieś doskwierają, czy im bliżej końca 1 trymestru tym lepiej?
Ja mam wrażenie, że u mnie już została wzmożona senność. Brodawki bolą mnie coraz mniej, można powiedzieć, że aż wcale.
Myślałam, że mdłosci już mi minęły ale pojawiają się sporadycznie za to wczoraj miałam takiego mega wk....🤬 zupełnie bez przyczyny 😂
 
Cześć dziewczyny!
Jak tam samopoczucia? Objawy jeszcze jakieś doskwierają, czy im bliżej końca 1 trymestru tym lepiej?
Ja mam wrażenie, że u mnie już została wzmożona senność. Brodawki bolą mnie coraz mniej, można powiedzieć, że aż wcale.
Ja dziś 9t6d, mdłości nie mam przez leki, ale piersi praktycznie przestały boleć, nie jest mi tak słabo jak wcześniej, że miałam problem wstać, ale dalej śpię po 12-13h 🤣 zaczęłam troszkę więcej jeść niż jedna bułka i miska zupy, no i bardzo bolą mnie biodra przy leżeniu na boku, będę musiała chyba pomyśleć o poduszce.
 
Cześć dziewczyny!
Jak tam samopoczucia? Objawy jeszcze jakieś doskwierają, czy im bliżej końca 1 trymestru tym lepiej?
Ja mam wrażenie, że u mnie już została wzmożona senność. Brodawki bolą mnie coraz mniej, można powiedzieć, że aż wcale.

Samopoczucie średnio do mdłości doszły bóle głowy wczoraj cały dzień prawie przeleżałam tak męczyło , dziś niby lepiej ale przespała bym chyba cały dzień 😁🥹 reszta objawów to piersi bardzo tkliwe i częste wizyty w toalecie 🤭 prenatalne 29.04 znowu się trzęsę z nerwów 😬
 
Cześć dziewczyny!
Jak tam samopoczucia? Objawy jeszcze jakieś doskwierają, czy im bliżej końca 1 trymestru tym lepiej?
Ja mam wrażenie, że u mnie już została wzmożona senność. Brodawki bolą mnie coraz mniej, można powiedzieć, że aż wcale.

U mnie to totalna loteria co danego dnia wylosuję z ciążowej kuli 🤣
Od 7tc jedynie niezmiennie utrzymuje mi się dziwny smak w ustach więc ratuję się gumami po każdym posiłku inaczej chyba bym ciągle wymiotowała.
W mojej ciążowej kuli mam ból piersi, ciągnięcia w podbrzuszu z różnym nasileniem, częstomocz, senność, bezsenność, ból głowy, brak apetytu, nadmierny apetyt, wymioty, mdłości, ból pleców, wzdęcia, kamień w brzuchu, drażliwość, płaczliwość, głupwaka. Nie mam pojęcia jak to możliwe,ale każda noc to reset i rano następuje losowanie co dziś akurat będzie wyciągnięte z kuli 🤣 jeszcze nie rozgryzłam jak to działa więc przemykam sobie pomiędzy tragicznym samopoczuciem i brakiem siły żeby wstać z łóżka do rewelacyjnego i graniem w ganianego z dziećmi 🤷‍♀️
 
To ja mam najpóźniej chyba badania przenatalne ze względu na długi majowy weekend dopiero 10 maja. Już tak praktycznie "na styk" jak to Pan doktor określił.
 
Ja mam we wtorek badania i dzisiaj byłam się kłuć. Też w ciągu dnia chce mi się spać ale jest lepiej już przed świętami 😉😉 raz że 3 tyg temu prawie zasnęłam przy biurku w sklepie mało klientów było 🤣
 
reklama
Cześć, u mnie mdłości cały czas, raz większe raz mniejsze, a wczoraj mnie wymęczyły okrutnie - błee.
Dzisiaj mam taki urlop na spontanie, praca mnie ostatnio wykańczała, więc zostawiłam młodą z babcią i pojechałam sobie na zakupy. Zaliczyłam drzemkę w samochodzie na parkingu pod centrum handlowym (pierwsza drzemka w dzień, no normalnie nie ma kiedy) i połaziłam sama po sklepach🙂
Taki mikro resecik🙂
 
Do góry