Witam sie i ja!
To i ja sie pochwale moja dzisiejsza praca ;-)
Od rana- najpierw odkurzanie calego mieszkania( ja mam psa i robie to codziennie), myk myk wstawic pranie, pozniej na zakupy do Leclerku wrocilam kolo 12, nastawilam obiad, malemu podalam jego obiadek,poskladalam ubrania z...