Witam niedzielnie:-)
Widze, ze przez weekend cos tutaj maly ruch. My wczoraj na grilu u znajomych stroche zmarzlismy,i dzisiaj maly znow zakatarzony:baffled:. Ja mam chwilke dla siebie- Niki spi, a W pojechal costam z autem robic wiec zagladam sparwdzic co tam slychac:cool2:. Pozniej jeszcze...