reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej dziewczyny dawno nie byłam wiec sie witam a tak po za tym mam problem otoz Justin mój cały dzien dzis wymiotuje i ma biegunke teraz do tego doszła goraczka co robic ????nie mam nic w domu oprocz rumianku ,kopru i syropow przeciwbolowych :(
 
reklama
Witam ponownie!
Ponawiam sprzedarz kiecki wiem ze to nie miejsce ale nikt mi nie odp.
Moze znacie kogos kto goraczkowo szuka jakiegos stroju na impreze ;)
Moge wyslac wiecej fotek!!!!
Chce sobie zrobic miejsce w szafie przy okazji ;)))
Pozdrawiam
 
Dobry wieczór mamuśki:-)

U nas ostatnio tylko ząbkowanie:-( Matti trochę cierpi, jest rozbity i marudny, nie ma apetytu, co bardzo mnie martwi.
Nie nadrobię już pewnie tego co ostatnio popisałyście, ale nie miałam nawet chwilki, żeby tu zajrzeć:-(

Wybieramy się wkrótce do PL ryanairem, to będzie nasza pierwsza podróż z Mattim, wielkie wydarzenie.

W związku z tym mam 100 pytań do was dziewczynki...;-)

*czy wolno zabrać do samolotu mleczko i ile?
*czy może to być np. aptamil w kartoniku ready to eat czy może lepiej zabrać proszek
*a jakiś słoiczek z deserkiem?
*soczek?
*czy wolno wnieść nosidełko/fotelik

Chciałabym się dobrze przygotować do tej podróży, by była jak najmniej stresująca.

A może dorzucicie jakieś praktyczne wskazówki;-)
Hej ja zawsze latalam Ryanairem. Zawsze w bagazu podrecznym mialam 3 termosy z mleczkiem i piciem dla malego do tego jeszcze nawet kilka soczkow i obiadkow w sloiczku. Nigdy nie mialam problemow- dla dziecka mozna wziasc wszystko co trzeba. Napewno beda ci kazac sprobowac mleka i tyle. A jesli chodzi o Aptamil to zawsze bralam ten w proszku. Mozna wziasc nosidelko lub fotelik(ja raz przewozilam) tylko, ze jest za to oplata- z tego co pamietam to cos ok.20euro. To trzeba przy wykupie biletu zaznaczyc , ze bierzesz taki sprzet i odrazu doliczaja do ceny.

hej dziewczyny dawno nie byłam wiec sie witam a tak po za tym mam problem otoz Justin mój cały dzien dzis wymiotuje i ma biegunke teraz do tego doszła goraczka co robic ????nie mam nic w domu oprocz rumianku ,kopru i syropow przeciwbolowych :(
Jej... pewnie go zlapala jelitowka- to moze wymiotowac nawet cala noc. Ale nie wiem co na to mozesz mu dac-chyba nic nie pomoze:-( Jedynie cos przeciwgoraczkowego by sie zdalo:tak:

Witam rowniez nowe foremki:-)
 
Hejo :-)
No to ja sie zamelduje po imprezce u Emci, Moni i E. SZ.
bylo super extra dawno sie tak nie nagadalam i nasmialam.
Dziekuje kochani
łoooo matko ledwo na oczy widze:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Misia mam nadzieje ze dotarlas do domciu ;-):-)

Ps ja w toberce mialam nawet trzy puszki mleka jak jechalam na urlop :szok::-D nikt nic nie mowil skoro to dla dzidzi, a lecialam ryanairem :-) fotelika niestety nie mozna wniesc
 
witam
ja juz tez na nogach..
Ewulka zle spala w nocy i nie wiem czemu:dry:... moze goraco jej bylo albo cos boli no nie wiem... co chwilke placz ..:baffled:

no i znowu ma zawalone gardlo wrr:angry: i nochal tez lekko zapycha sie no kurcze i jak sie nie wsciec nooo
ale za to jaka pogoda super..ahahah..
 
Dzień dobry!!!
Pauletta-oż by Cię...Wytrwałości w tym dłuuugim dniu-a może nadarzy Ci się okazja na małą drzemkę...
Ewelcia-wracają stare dobre czasy,kiedy to co rusz i przy każdej okazji gdzieś wybywaliśmy:)
CrazyGirl-może to był jakiś tam wyścig przez całą Irlandię;))Względnie"dzień kolarza":)))
Marta-no od razu inaczej jak humorek Ci dopisuje(bo chyba dopisuje?)
Hichotka-witamy:)Niestety z tego co kojarzę,to nie mamy dziewczynek z Twoich okolic....Kilka razy zajrzała Śliwka,ale jakoś dłuższy czas juz milczy:(Więc nie wiem czy ktokolwiek będzie potrafił Ci pomóc...Ale w innych sprawach wal śmiało:)))I w ogóle przyłączaj się do nas:)
Didi-łoj...widzę,że do Was też jak się jakieś choróbsko przyczepi,to szybko nie odpuszcza:(((Tulkam
Margaritta-zdawaj nam tu relację...Matko-wczoraj widziałam tabelę z wydatkami na komunię-.......,i jeszcze taka ostatnia moda-wynająć limuzynę-czego to w środku nie było<szok>...a ja mam za rok-chyba już zacznę odkłaać na ten cel;)
No dobra-cała rodzinka już wyszykowana,tylko mama w koszuli lata,więc brykam do góry...Miłego dnia:)))Mam nadzieję,że takie słonko utrzyma się cały dzoień:)))
 
Dzień dobry mamusie:-)

Wpadłam się teraz tylko przywitać, mam nadzieję zajrzeć do was jak synuś się zdrzemnie;-)
kasiuleczka, wiesienka, crazy girl, sylllwiaaa - dziękuję dziewczynki za odpowiedzi!!!:-)

Taka podróż z maleństwem to jednak wyprawa i przeżycie;-)
 
reklama
To nie ja cierpię na brak snu tylko mój kochany synek :sorry2:wczoraj padł o 20 i nie dało sie go już rozbudzić nic nie działało a chcieliśmy go przetrzymać jeszcze z godzinkę no i dzisiaj o 5 już był na nogach P o tej porze śpi jak kamień więc młody przyszedł do mnie przyniósł mi kapcie i wyciągnąl z wyrka:baffled: na szczęście załapałam się już na drzemke godzinną bo mała się obudziła to wyciągnęłam P z łóżka aby się Wiktorkiem zajął:-)
Pogoda dziś się cudna zapowiada lete pranko wstawić:tak:
 
Do góry