reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Chcialabym zaspiewac STO LAT STO LAT DLA NASZEJ MONIADAN Z OKAZJI OSIEMNASTKI!!!!!! Wszystkiego cudownego kochana!! Spelnienia wszystkich marzen, usmiechu na buzce, pociechy z dzieciakow i mezowskiego!! I wszystkiego najlepszego na cale zycie!!:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Mój skarbek też się meczy z ząbkami, ma swoje muchy w nosie teraz, ale zależy od pory dnia, marnie jada:-(, za to soczki bardzo chętnie, no ale ile można...
Wczoraj nawet zdołał czarować ciocię, która nas odwiedziła:-), ale na wieczór mnie podkusiło i dałam mu kaszkę malinową na noc, wypił nawet przed samym już snem, zmęczony kulaniem się po łóżeczku, za to dzisiaj już jest problem z kupką:wściekła/y:ufffff
Najgorzej było po bananowej, zmieniłam na malinową, wczoraj dostał ją drugi raz, smakowo mu podeszła, ale teraz zapowiada się ciężki dzień, przynajmniej do czasu aż nie zrobi tej kupki:wściekła/y:
Pogoda - trudno jeszcze stwierdzić;-), ale trzymam kciuki za słoneczko, może da radę!

Popijam cappuccinko, planuję pranko i rosołek, odliczam dni do wakacji (5 tygodni, sądzę, że śmignie;-)) Rodzinka tym razem nawet nie wie, że planujemy nalot:-D Będzie zdziwko małe:-D Czas zacząć odganiać ten pył;-):-D
 
Witam;-)
U nas jeszcze slonce ale deszczu nie zapowiadaja wiec pranie bede wieszac;-)
ewelcia jesli nie wieje i maly nie ma temp. to ja zawsze wychodze normalnie
asienka a czym malej smarujesz dziaselka? Jakby co to moge jeszcze polecic te granulki Teetha bo sa bardzo dobre
Ja rowniez dolanczam sie do zyczen -moniadam Wszystkiego Naj Naj Naj....;-)
 
MONIA SPELNIENIA MARZEN!!!!!!!
[video=youtube;AelmBI0sJ3A]http://www.youtube.com/watch?v=AelmBI0sJ3A&feature=related[/video]
 
witam

Monadan..wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin..oraz spelnienia marzeń
urodziny.jpg
 
Hejoooo:-)
Misia gdzie Ty masz tą pogodę bo u mnie czarne chmury :baffled::sorry2:
Moniadan wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń :tak:
Agusiek czekam na Ciebie jak masz jakiegoś pendrive'a albo mp3 to weź zgram ci zdjęcia:tak:
Lecę ogarnąć chatkę:-)
 
reklama
lubiczanka,kamcia,misia-:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Misia-pisalam Ci juz;-)nie czytaju?Na dole,jadac od Papu w strone terrylandu jest rzeznik,ruscy go maja..Kupuje tam bo nie mam wyboru za bardzo:baffled:te ich pozostale miesa nie wygladaja jak dla mnie i w sklepie panuje specyficzny zapach:baffled:
Jak zamowisz od tego PJa,to daj znac co i jak.Swoja dorga musze zajrzec do tego butchera przy warzywniaku poki co.Zagladalam kilka razy,ale karczka nie widzialam:sorry2:
Marta-na pewno po lekach masz taki sen.Silne tabsy maja taki efekt wlasnie.Uwazaj na siebie!;-)

Moniadan-100lat, spełnienia marzeń!
 
Do góry