czesc Rzeszowianki ;D
pozdrawiam Was serdecznie ;D
ja rodzilam na Rycerskiej i tez 2 tygodnie przed terminem (we wrzesniu),
nie bylo wtedy problemu, zeby rodzic z mezem na sali do porodow rodzinnych,
lozysko urodzilam po oksytocynie, nie lyzeczkowali mnie, czyli nie jest to standard
dodam, ze...