Ja sama jestem jedynaczką, moja Małgonia na razie też, ale mam nadzieję że niedługo się to zmieni, hehe :D Myślę, że fajnie miec rodzeństwo, ja zawsze marzyłam o starszym bracie, zazdrościłam koleżankom, choc one co prawda narzekały ;) a stereotypom dajmy sobie spokoj, znam wielu jedynakow i nic...