reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Agulla84 :-) to znaczy że mistrzunio jak jeden jedyny dotrwał, żeby to był właśnie ten. A jakiej klasy? jak czujesz będzie dobrze? ja myślę, że idziesz teraz wyluzowana jak nigdy w końcu macie backup plan:-p tak czy siak rodzicami zostaniecie.


Hess ty to twarda baba jesteś, pamiętam twoją stymulacje tyle czasu Cię kłuli i wynik był straszny, ja bym się załamała. Masz takiego Powera babo że przesz do przodu i tak ma być! to 3 stymulacja,a tak naprawdę 2 próba bo pierwszą zespuli:-p czyli teraz już musi być lepiej:-) chyba leki na cukrzyce zwiększyłaś, więc żeby nie było klęski urodzaju :-D
 
reklama
Jessie - ja jestem 7 lat po ślubie.... Trzymam kciuki za Twojego Kropka, niech się wgryza w mamusię :). Mnie po pierwszej stymulacji wogole nie mieli co podac. A miałam 27 kumulusów. Za drugim razem 26 i tylko jeden zarodek.

kate_p7 - jestem wytrwała, silna psychicznie, nie poszukuje, zachowuje zima krew, ale czasem mam chwile słabości. Jednak nie poddam się! :)
Biorę Siofor 2x1000. Więc sporo ;)
 
Stacy - 5 dniowy zarodek mialam podany.

Moniusia_ teraz sie boje myśleć nawet o becie :( a kiedy najszybciej mogłabym zrobić?Jak myślicie?
 
Kochana wiadomo, ale prędzej czy później musisz zrobić!!! :) Jak 5-dniowy to 9-10 dzień to już spokojnie moim zdaniem (ja bym zrobiła jeszcze wcześniej :p).. tak dziewczyny przynajmniej tutaj pisały, że już można ;)
 
WITAM !!!!
Mam pytanie odnośnie ivf w Waraszawie kogo polecacie ,żeby zacząc początek staran i przygotowania do in vitro???
 
reklama
Do góry