reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Buziulek mocne kciuki z aprzyrost&&&&&


Sylwia w sumie to chyba zaczynam Cie rozumiec...z tym zrzeczeniem sie zarodków...moze to pozwoli Ci ruszyc dalej...a ja i tak wierze ze jeszcze Ci się uda:):):):

Asia ja tez przezywalam jak widzialam w klinice radosnych ludzi..i tez myslalam sobie ze powinni sie troszke opanowac...ale z drugiej strony,,,,pomysl sobie o nic...ze n starali sie tak samo jak Ty i nagle im sie udalo...wiec nie moga się powstrzymac i sie cieszą...wiec ja ich rozumiem....
 
stankob bardzo, bardzo mi przykro. Wiesz co dalej robić czy potrzebujesz ochłonąć?
zielone jabłuszko, buziulek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za betę
sylwusia - ja też dziękuję Ci za komentarz o lekach bo już trochę przerażona byłam wypowiedziami dziewczyn o samodzielnym braniu leków. Ja uważam, że o ile można sobie wziąść koenzym czy magnez to nie można samemu brać euthyroxu czy leków na cukier. To samo tyczy się encortonu. Rozmawiałam w poniedziałek z Panią immunolog i powiedziała mi, że jeśli są przeciwciała lub choroba autoimmunologiczna to jak najbardziej brać encorton ale ona nie widzi potrzeby brania prewencyjnie. No chyba, że ktoś nie robił badań na przeciwciała... ale wtedy i tak musi to być wszystko pod kontrolą lekarza...I żeby pamiętać o osłonie żołądka...
 
hej laski bylismy w Poznaniu wczoraj i wyniki uległy małej poprawie mamy chociaz morfologie 2% a nie 0jak ostatnio no i mamy zrobic kariotypy mowilam ze juz probowalam ale lekarz nie chcial nam skierowania wypisac to powiedzial ze jak cos daje wizytówke i ma ten gamon do niego dzwonic, jak juz beda wyniki kariotypów to dzialamy dalej:)liste badan do zrobienia 2-3 dc tez dostalam , niestety nie kwalifikujemy sie do programu z sukcesem, i o refundacji niby u nich cisza
 
Giza, widzisz masi też powiedzieli o urlopie:-( Kurde ja tak mam za każdym razem. Przy iui też tak było, że raz jeden lekarz mi robił usg, inny leki przepisywał a inny podawał nasienie i teraz kurde chciałam być pod opieką jednego... ale znów się nie uda. Najbardziej to zezłościłam się przez to że dowiedziałam się przez przypadek, no i zaskoczyli mnie... Wiadomo, że lekarz też człowiek i potrzebuje urlopu... Mam nadzieję, że chociaż jeszcze dzisiaj będzie M a Ty może zadzwoń i się dowiedz o jutro bo może jednak lepiej pójść dzisiaj:-)
 
Hej, ja już po oddaniu krwi. Glukoze wypiłam, nie było tragicznie, szybko poszło. Przyszłam do domu i za dwie godzinki znowu kucie. Jutro wyniki, Siofor kupiłam ale czy wezme czy nie zobaczę jutro po wynikach.
Zula dziś wzięłam 4 zastrzyk a kontrole miałam miec po 5 zastrzyku, cała doba to różnica więc zostawię to na jutro. Martwi mnie to zmienianie lekarzy:zawstydzona/y:
 
Zmieniłam datę na jutrzejszą swoejgo podglądania. Coś mało nas w kalendarzu:sorry2:
24 maja GizaS - podglądanie wielu pęcherzyków
24 maja Darii - wysoka beta

28 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane crio....
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio
05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF

Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
reklama
Do góry