reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzień dobry :-)

Ewuś STO LAT! STO LAT! Zdrówka jak najwięcej i spełnienia marzeń :-):-):-)
Vonko wracaj szybko do formy i do nas :-) z Kubusiem :happy2:
Esch na szczęście do 15 listopada już nie daleko ;-) odpoczniesz sobie :tak:

A ja chciałam się skonsultować telefonicznie z moim dr w sprawie tych omdleń, no i dowiedziała się, że dr nie prowadzi konsultacji telefonicznych, trzeba się na wizytę umówić, a ja mam wizytę dopiero 13.11 :baffled: No i chyba muszę poczekać do wizyty, chyba że coś się będzie działo w międzyczasie, to spróbuję się jakoś wcześniej wcisnąć :baffled:

Miłego dnia 30- stki:-)
 
reklama
witajcie

Vonko- ogromnie się cieszę i gratuluję Tobie i Tatusiowi Kubusia!!!
Ewa- najlepsze Zyczenia urodzinowe :-)
Oluś - to normalne, że tak się dzieje- w tym tygodniu ciąży pozycja na wznak jest przeciwskazana ze względu na ucisk na naczynia główne- musialabyś leżeć lekko na boku na fotelu a nie wiem czy to Twojej dentystce odpowiadałoby - nigdy nie próbowałam - nie miałam takiego przypadku. W każdym razie zniecuzlenie mozesz brać bez problemu z tym, że artekainę. No i może słabo się zobiło ze stresu nawet podświadomego. no ale ząbki lepiej wyleczyć bo potem to mało czasu jest :-) jak widać.
Sensi - ja nadal podziwiam Twoją organizację czasu - jak mały zasypia to ja rzucam się na pralnię, prasowanie, robienie obiadu i tak w koło - nie mam na nic czasu -najgorzej z wyjściem na zakupy a tu zima za pasem i kozaki trzeba kupić --- no ale jak nigdize nie wychodze to moze buty niepotrzebne ?:-);-):tak::-D:rofl2:

no i wlaśnie się obudził - a jeszcze dobrze nie zasnął. nie mogę dać sobie rady z bólami brzuszka tzn. z problemami z wypróżnieniami - ma takie problemy,ze nawet jak już zaśnie a ma zrobić kupę to się wybudza- biedaczek - lecę ..........może zajrzę później pa
 
Anusia dziękuję Kochana, uspokoiłaś mnie :tak: Zaproponuję to mojej dentystce, zobaczę co ona na to? A że to jest naprawdę super babeczka, to na pewno coś wymyślimy ;-) Bo ja bardzo chcę doleczyć te zęby :tak:
Całuski dla Pawełka:-)
 
Sensi - ja nadal podziwiam Twoją organizację czasu -

Anuś moja organizacja czasu to po prostu brak czasu:rofl2::rofl2:. Ja tez robię wszystko w nocy, ale przed ta nocną pracą doładowuję akumulator zasypiając razem z Kubą-budzę się po godzinnej drzemce i wioooo:-p:-p. Ale szczerze to powoli się wyczerpuję-nauczyłam się już spać w nocy 5 i pół godziny z 2 przerwą na robienie mleka i pojenie Kuby, ale żadnego pozytywu (poza pełnym brzuchem Kubisia;-)) nie mogę się dopatrzyć-cały czas jestem zmęczona, niezadowolona i chyba znudzona monotonią. I jak sobie myślę, że dziś o 22 znowu będę gotować zupę to źle mi się robi:sorry2:. I nikt mi nie powię, że młoda mama to dobry pracownik. Guzik prawda:wściekła/y:
 
Sensi ja też uważam, że pogodzenie roli mamy i pracownicy to nie lada sztuka. Jestem pełna podziwu dla kobiet, które w miarę bezkolizyjnie spełniają te role.

Pochwalę się, że właśnie dzisiaj otrzymałam zabaweczki, zakupione na allegro z serii mój pierwszy owoc,mamy też pierwszy telefon i pachnący kwiatek:-)Za 5 zabawek zapłaciłam 73 zł:-)Jedna nowa kosztuję 49zł
Zabawki TINY LOVE - zabawki rozwojowe, zabawki edukacyjne, zabawki dla najmłodszych
Zabaweczki są używane, ale w super stanie( właśnie się piorą).
Poza tym do końca tygodnia powinien być już do odebrania wózeczek Ani:happy:
Byłam dziś na takim szybkim USG, mała waży około 2800, nadal główką w dół. Tylko trochę mnie wymiary zaniepokoiły, bo obwód główki jest o dwa tyg większy niż wymiar poprzeczny główki. Wygląda na to że mała będzie miała jajowaty łebek. Nie spytałam lekarza o to:baffled:Chyba, że dr źle coś wymierzył, bo na pozostałych Usg wszystko było symetryczne:confused:
Od wczoraj co jakiś czas mam bolesne skurcze. Twardnienie brzucha mam od 18 tyg, ale ból temu towarzyszący to nowość:szok:
 
Dzień dobry :-)

Antilko Ty naprawdę masz fuksa z tymi zakupami :tak: A wózeczek to jaki odbieracie? Bo mi się wydaje, że już jeden macie ;-) Wymiarami główki się nie martw, na pewno wszystko jest dobrze :tak: Kochana, czy te skurcze to jakaś ,,przepowiednia''?? ;-) Już nam tu Vonka niespodziewanie urodziła :-D
Sensi ja najbardziej się boję właśnie tego braku czasu na wszystko :baffled: No zobaczymy, jak to będzie..:blink:

A ja od jutra znowu zostaję sama, tzn. bez męża :-( Leci na 3 dni do Kopenhagi :-( Aby sobie zorganizować ten czas bez niego jutro jadę wymienić opony, a w czwartek do fryzjera. W między czasie mam w planach oczywiście zakupy dla Frania :-D Postanowiłam kupić trochę ubranek w rozmiarze 56, bo jak na razie mam wszystkie 62, a trochę się boję, że one mogą być jednak za duże na początek :baffled:
Kochane, no właśnie, a w jakim rozmiarze Wy kupowałyście pierwsze ciuszki?
 
Witajcie:-)
Aluś tak jak pisałam uwielbiam polować na okazje;-):-)Co do wózeczków to dobrze pamiętasz jeden mamy (ten klasyczny i ciężki) kupiony za bezcen. W piątek natomiast odbieramy ten w kolorze zielonym NURSE by JANE model SUNNY + GONDOLA/FOTELIK DUPLO (469915441) - Aukcje internetowe Allegro
Główką za bardzo się nie martwię:happy:
Zastanawiam się, czy nie pójść w Twoje ślady i nie odwiedzić fryzjera. Ostatni dzwonek, potem już nie będzie czasu:szok:
Ja mam troszkę ciuszków 56 i trochę 62
Mam nadzieję, że moje pobolewania o niczym nie świadczą. Jakoś do porodu jeszcze mi się nie spieszy
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry porannie:happy:

Calineczko
witaj wśród nas:tak:.mam tylko nadzieję, że będziesz coś pisała, a nie tylko czytała;-). I pociesz się -nie jesteś najstarsza wśród nas:tak::tak:

Wiadomość wczorajsza od Vonki-jeżeli wszystko będzie w porządku to Vonka i Kuba wracają dzisiaj do domu:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
reklama
I ja witam się z rana :tak:

Mąż właśnie leci sobie, a ja siedzę smutna :-(

Sensi super wiadomość :rofl2:
Antilko fajowy ten drugi wózeczek :-) Ale Malutka będzie miała bryczek :-) A ja wczoraj wyszukałam karuzelę do łóżeczka Fisher Price taką z misiami, strasznie mi się spodobała :-)
Calineczko witaj :-) Zachęcamy do aktywności ;-) Napisz coś więcej o sobie :-)
Onna co u Ciebie? Jak samopoczucie?
Esch odetchnęłaś troszkę po weekendzie?;-)

Pozdrowienia dla wszystkich 30-stek :-)

Ja się zaraz zbieram na spacer z psinką, a potem jadę wymienić opony. Tylko coś ciepło dzisiaj, mam nadzieję, że nam się zimówki nie rozpuszczą przed zimą :-p

Miłego dnia :-)
 
Do góry