• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Madziujka, Anusieńka dziękuję! Za to, że potraficie pocieszyć. Może anusieńko masz rację i muszę jeszcze te 2 dni cierpliwie poczekać.Czekam więc.........
 
reklama
Madziujka, Anusieńka dziękuję! Za to, że potraficie pocieszyć. Może anusieńko masz rację i muszę jeszcze te 2 dni cierpliwie poczekać.Czekam więc.........
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry