reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie kochane:-)

Aluś ściskam mocno. BĘDZIE DOBRZE :happy:
Najeczko
Kubuś przy mamusi miał cieplutko;-) a ja dziś dzięki wspólnej nocy troszkę mniej lunatyczna, bo przystawiałam cyca w pół-śnie:cool2:No ale i tak Kuba od momentu zaśnięcia do rana jadł 4 razy i raz musiałam go przewinąć.Tak więc wypoczywaj kobito ile się da, bo potem.......sama widzisz;-)

Monik zamierzacie się budować:confused: To tak jak my:tak:Jesteśmy już kilka kroków (tzn o pewną sumę pieniędzy niestety:shocked2:) dalej niż Wy- działkę mamy, wodę doprowadziliśmy, Elektrykę mają doprowadzić do końca października:tak: a mąż cały urlop układał kamienną drogę do domu (którego jeszcze nie ma:happy:)

Wagnies, Antilko,Vonko, Anusieńko,Novaczko, Ewo
-buziaczki
 
reklama
Dziewczynki ja tylko na momencik, bo rozgrzebałam całą szafę w poszukiwaniu ulubionego podkoszulka i teraz muszę to posprzątać:dry:Chciałam się pochwalić, że udało mi się kupić buty na które się czaiłam od wiosy.Wczoraj weszłam do sklepu i patrzę, że są przecenione z 159 do 49 zł:-)
Jutro idę na cały dzień do pracy, ale na szczęście kończę o 19, więc zdążę na Skazanego na śmierć:-)
Sensi efekt cudowny:tak::tak::tak:
Spokojnego wieczoru:-)
 
Alek przykro mi,że na tej laparo wyszło coś więcej i musisz czekać jeszcze pół roku :-( oby szybciutko zleciało :tak:

Antila łączę się z Tobą w bólu :tak: mnie też wczoraj w racy dopadła @ z tym, że ja się wyjątkowo ucieszyłam z @, bo im szybciej się kończy tym szybciej będę mogła rozpocząć leczenie i wreszcie wygonić te przebrzydłe grzyby :tak:

Carioca opisy porodów przyspieszanych kroplówką z oksytocyny nieodmiennie napawają mnie przerażeniem i podziwem dla kobiet, które są w stanie to przetrzymać :tak: i błogosławię "mój" poród, który przy Waszych (Sensi i Ty) był raczej "błyskawiczny", bo 3 godziny na porodówce to chyba niezły wynik, prawda ;-) co prawda mnie nie odeszły wody a skurcze zaczęły się kilka godzin wcześniej, ale jak na pierworódkę po 30-tce to uważam, że miałam poród super. następny też taki chcę.

Ewa dobrze, że robisz swoje w przedszkolu :tak: mam tylko nadzieję, że jak się o tym kierowniczka dowie, to nie będziesz miała z tego tytułu nieprzyjemności.

Monik trzymam kciuki za domek :tak:

Najeczko
ja popieram Sensi: dużo wypoczywaj i śpij, bo po porodzie nie będziesz miała tych mozliwości :tak:

dobrej nocy dziewczyny :tak:
 
Na ładnie sądząc po pustkach na forum, pewnie wszystkie korzystacie z pięknej pogody a ja w pracy siedzę:dry::-D
 
Witam sie!

Alez piekny weekend byl! Wczoraj po zajeciach pojechalam do rodzicow na grzyby. W lesie bylam kolo godziny i przynieslismy z mezem dwie reklamowy grzybow... w wiekszosci kani! Ale bylo jedzenia! W sumie wczoraj zebralismy kolo 5 kg samych kani! A dzis w ramach wagarow od zajec pojechalam na grzyby do Szczawy. Przywiozlam skrzynke, dosc duzy koszyk plastikowy i reklamowke! Teraz to wszystko sie suszy a ja cierpie bardzo bo dwa razy wy..... na sliskich kamieniach i strasznie kregoslup mnie boli...
Ale tak mi tego trzeba bylo. Odreagowalam, odstresowalam sie troche... i mam nadzieje ze nowy tydzien dobrze zaczne...

Antila ale szkoda ze w taka pogode musisz w pracy siedziec!
Najka i jak spacerek sie udal?
Monik jasne ze JESTESMY SILNE! Chociaz czasami mam watpliwosci czy tak jest....
Sensi cud miod Twoj Kubus!
 
Witajcie!
Wspaniale, że takie piękne dni i jeszcze sie nie kończą:) Jutro się wybieram do centrum po mulinki do haftu i do sklepu ze zdrową żywnością, bo tam taki fajny chlebek jest. Chociaż ostatnio myślę,żeby samej zrobić, nawet mam przepis, może w najblizszych dniach się za to zabiorę.:)
Sensi no ja myślę, że Kubuś uwielbia spać przy mamie:) Sensi Leyno przeczuwam, ze nocne wstawanie nie będzie łatwe, więc wypoczywam na zapas, staram się:)
Antilko to Ci się udało z tymi butami! Teraz jesteś pewnie już w domku i odpoczywasz:)
Wagnies super, że tak dobrze Ci zrobiły te wypady do lasu! A nam sie udał spacerek i wczorajszy i dzisiejszy! Nasłoneczniliśmy się i nastrój lepszy, a mąż zdrowszy:)
Monik :-)
Carioca jak u Was? Mąż ma trochę wolnego?
Dobrej nocy 30steczki!
 
reklama
witajcie Kobitki:-)

pomału dochodzę do siebie:-) opuchlizna schodzi mi z brzucha, mam jeszcze ból pod żebrami i w ramionach, ale coraz mniejszy:tak: dzisiaj byliśmy nawet na spacerku, bo już nie mogłam usiedzieć w domu:-D dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa! naprawdę jesteście kochane:-)

jutro popiszę więcej:tak:

uściski i buziaki dla wszystkich 30-stek!
 
Do góry