reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

LauraOna witaj wsrod staraczek :tak: i wierze ze Nam sie tez uda!!!

Magdalen dzieki za info... i widze ze z moim mezem to bedzie ciezko takie zmiany wprowadzic.... o ile kawy nie pija wogole to jest baaardzo miesozerny, ryb nie znosi owoce wmuszam w niego a z warzyw najlepszy jest schabowy :-D Zreszta jego wyglad swiadczy o jego jedzeniu....
Kurcze... bede chyba musiala postawic go pionu.... :baffled:
 
reklama
witam nowe 30-stki i życzę szybkich II kreseczek !!!!!

i nie martrwcie się - ja, alek,moniolek i inne mamusie są dowodem na to ,że nawet po 30 mozna doczekać się zdrowego dzidziusia.
A to prawda,że nie wszystkie cykle są płodne i zmniejsza się rezerwa jajnikowa.
CO do problemu męskiego jak widac Magdalen jest dowodem ,że może się udać - choć specjaliści uwazają ,ze nie da się poprawić parametrów nasienia. napewno jednak można zapobiegać - sport, mało stresu ,witaminki L-karnityna,Salfazin, bokserki :-) ( to ważne!!!) :-) .
życzę powodzenia.

Esch - dieta dla kobiety na privie :-)
 
Anusieńka wielkie dzieki... wczoraj juz zmusilam mezusia do zjedzenia polowki wedzonej makreli... a ja sie bede zmuszala do picia mleka - afeeeeee :-(
 
Eschenbach ja to bym się cieszyła z takiej diety - uwielbiam mleko i makrelę też:-) a mój partner jest jak "odkurzacz" zje wszystko!
Gorzej by było jakbyście musieli pić jakieś zielone koktajle z glonów itp;-)
 
LauraOne moj maz z warzyw, owocow i ryb to najbardziej lubi schabowego :-D dlatego taka dieta to jest walka z nim zeby zaczal jesc to co powinine a nie batoniki, miecho i mcdonalda :wściekła/y:. A jesli chodzi o mleko to ja mam odrzut, nie jestem w stanie wypic mleka bo mam od razu odruch wymiotny. Moge wcinac ser bialy, jogurty ale nie mleko - no moze odrobine do kawy :-)
Tak wiec bedzie to dla nas meka.... no ale moze warto sprobowac....
O efektach zaraz Was poinformuje :-D
 
Witam trzydziestki

Magdalen gratuluję córeczki, podziwiam za taką dyscyplinę jedzeniowo-ruchową :tak:

LauraOna na pewno doczekasz się dwóch kresek a stres jest przy każdej ciąży niezależnie od wieku.

Eschen będzie dobrze :tak:
 
Kobietki

Dostałam dziś @ , opóźniała sie miałam juz nadzieje na fasolinke, ale wiecie co jakos nie łapie doła, nie trace nadzieji, kiedys w końcu musi sie udac !!! :)

Ide sobie zrobic sok z pomaranczy !
 
reklama
Elfa fajne podejście:tak:, na pewno niedługo się doczekasz!
Esch kochana za Ciebie szczególnie mocno trzymam kciuki! Jak nie teraz to następnym razem! A sporo ludzi nie toleruje mleka (ja też), myślę, że nie ma się co zmuszać, a zamiast jeść jogurty i kefiry i będzie ok:-)
 
Do góry