reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

2. czym się różni rożek od otulaczka ? :-D no bo na przemian używacie tych nazw i w sumie zastanawiam się czy i rożek i otulaczek nie mają tej samej funkcji? a być może to to samo? :-D
 
reklama
ja miałam rożek, o otulaczkach nie słyszałam i na rożek tez tak nie mówiłam. do rożka wkładasz dzidziusia, zapinasz rzepy i śpi ono otulone, spokojnie czując się bezpiecznie podobnie jak w brzuszku u mamy:-) bardzo wygodny był dla nas również do noszenia i do karmienia.
 
Ostatnia edycja:
jesli przy braku apetytu jakos funkcjonujemy to nie ma sie czym martwic.
Ale jak np. u mnie brak apetytu spowodowany mdlosciami powoduje ze czuje sie bardzo slaba i chwilami to mam wrazenie ze na nogach nie ustoje to wtedy juz gorzej.
Czasem z lozka nie ma sily wstac,spalabym caly dzien.A tu przeciez starszakiem trzeba sie zajac. Wiec ja musze na sile cos jesc, same owoce u mnie nic nie daja.
 
ruda ja po owocach również byłam bardzo słaba, pracowałam do 7 miesiąca, a pierwsze tygodnie po prostu przespałam na biurku na klawiaturze, nie potrafiłam sobie z tym poradzić. potem w drodze do pracy miewałam ochotę na pączka, to dostarczało mi więcej kalorii, to i praca byłą produktywniejsza;-)
 
Ja raczej nie miałam dotąd większych problemów z jedzeniem.
Ale dzisiaj jedną kanapkę na śniadanie męczyłam 1,5 godziny.
W ogóle mi nie smakowała.
 
reklama
dziewczyny w ostatniej ciąży tez byłam przeziębiona-i to mocno-szukałam domowych sposobów-i doczytałam ze napar z malin szkodzi a nawet nie tyle szkodzi fasolce com może wywołać poród przedwczesny lub poronienie
więc uważajcie z NAPAREM Z LIŚCI MALIN

ja leczyłam sie tylko czosnkiem -ale nie syropem -na gardło itp -ssałam po pół ząbka czosnku po 2godziny wymieniałam ząbek i dalej ssałam -4 razy dzennie po 1\2ząbka zjadałam
a na katar w gazik zawijałam kawałek czosnku i do dziurki na pare wdechów -na zatoki nawet pomogło
choć to straszna ohyda bo wiadomo jak czosnek pachnie

samowolnie bez porozumienia z lekarzem żaden lek w ciąży nie jest bezpieczny ale lekarze przepisują na drogi oddechowe bioparoks bo działa miejscowo tantu,werde też pewnie ale tyl;ko za porozumieniem z lekażem któremu wyraźnie zaznacza sie iż jest sie w ciąży
 
Ostatnia edycja:
Do góry