reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

14 listopada urodziłam córeczkę - Joasię

Almetka

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Moje maleństwo ma już wprawdzie miesiąc i trzy tygodnie ale ciągle nie mogę się nią nacieszyć. Chyba dlatego, że od urodzenia wzorowo śpi w nocy :) a i w dzień nie mogę bardzo narzekać.

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Bezpłatna sesja ciązowa w barwach jesieni- w Krakowie 04 listopada-Zapraszam Ogłoszenia - Kraków 0
migduch Starania o 1 dziecko po 26 roku życia- staraczki od listopada 2014 Staramy się 11
IzaBK Warsztaty chustowe w Warszawie w sobotę 26 listopada Ogłoszenia - Warszawa 3
M mamusie z listopada- grudzien 2010 Gratulacje 1
F Darmowe badania USG dla dzieci w Warszawie, 18-20 listopada, Plac Bankowy Ogłoszenia - Warszawa 0
Net-ka Urodziłam! Gratulacje 56
Asia i Paulinka Urodziłam w 23 tyg ciąży. Wcześniaki 374
M a ja mam dosyc! urodziłam dziecko, siedze w domu i czuje sie nieatrakcyjna! Zwierzenia 82
Lusia1979 Urodziłam Kingusię ;o) Dzieci urodzone we wrześniu 2006 2
ewach6 29 marca 2006 urodziłam dziewczynkę Gratulacje 14
E urodziłam!!! Gratulacje 8
M Urodziłam Filipka :)fotka Gratulacje 4
L 2 MARCA URODZIŁAM MAJĘ!!! Dzieci urodzone w marcu 2005 10
R Obgryzanie paznokci przez 22 miesięczną córeczkę BB psycholog dziecięcy radzi mamom 1
katuskowo chcę córeczkę :) Potrzebuję porady 5
M czy ojciec dziecka może odebrać mi córeczkę?? Porady prawnika 3
Mamuska Mamy córeczkę!!! Gratulacje 6
K Mam córeczkę Gratulacje 7
Vertigo MAMY CÓRECZKĘ!!!! Gratulacje 10
frida27 Frida27 już tuli naszą córeczkę Gratulacje 2
magda_230 Mamy córeczkę:) Gratulacje 4
zuch MAMY Córeczkę Gratulacje 3
M Mamy córeczkę :-)) !!! Gratulacje 3
M THEO ma córeczkę!!!! Gratulacje 29