reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1cm szyjka i rozwarcie 1cm 31tc

reklama
Hej, na pewno do 26.07 będę tutaj pod obserwacja, dziś o 5 rano otrzymałam ostatnia dawkę sterydów, wciąż dostaje luteine 1x2, czuję się dobrze i kończę jutro 32tc, wchodzę w 33tc i staram się nie stresowac
Nic się nie stresuj ja w dwóch poprzednich ciazach właściwie od połowy 7 miesiaca miałam rozwarcie po 2cm i obu synów przenosilam o 5 dni starszego musieli nawet wywołać [emoji23][emoji23] nigdy nie miałam niczego w rodzaju szwu czy krążka... słyszałam że często podawaja sterydy na rozwój płuc ale też nigdy nie dostałam czy możesz mi przybliżyć temat jak to wygląda??
 
Nic się nie stresuj ja w dwóch poprzednich ciazach właściwie od połowy 7 miesiaca miałam rozwarcie po 2cm i obu synów przenosilam o 5 dni starszego musieli nawet wywołać [emoji23][emoji23] nigdy nie miałam niczego w rodzaju szwu czy krążka... słyszałam że często podawaja sterydy na rozwój płuc ale też nigdy nie dostałam czy możesz mi przybliżyć temat jak to wygląda??
Dostalam 4 zastrzyki domięśniowe, i teraz przez 7 dób będą obserwować malucha jak to mu tam na te płuca pomogło, zastrzyki prawie bezbolesne, dobrze się po nich czulam
 
Dostalam 4 zastrzyki domięśniowe, i teraz przez 7 dób będą obserwować malucha jak to mu tam na te płuca pomogło, zastrzyki prawie bezbolesne, dobrze się po nich czulam
Ja dostałam w dwóch zastrzykach i na drugi dzień do domu.. najwidoczniej dają w różnych dawkach albo jakiś inny steryd w zależności od etapu ciąży
 
reklama
Do góry