reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2012 Zlot Mam z Irlandii.

Ja juz pisze co i jak,

Ciesze sie ze zlot znowu jest, bo na ostatni nie udalo nam sie wyjechac, i pozostawilam Ewelcie sama w domku :(

W tym roku nie powinno nic wypasc :)

A wiec ja po prosze na dwie noce 2 doroslych i juz bedzie dwojka dziecii 3,0 :)
 
reklama
Anineczko tak,dopisz lady_Zgagę:tak:
Aniaa ale my jeszcze same nie wiemy jaki termin będzie bo nie wiadomo czy będą miejsca więc jeszcze się może zmienic:tak:A no właśnie,w razie wu,nie może się J na weekend z kimś zamienic a inny weekend pójśc za tego kogoś do pracy?
 
Ja też obstaję za tym ośrodkiem Banna,jak dla mnie rewelacyjny.

babysitting też tam jest :cool2::-D

Coraz więcej nas ;-)

Aania83 no właśnie,nie może J się z kimś zamienic? Może się uda??
 
Jessuuu,jak się uśmiałam,wredna jestem,wiem ale muszę Wam napisac...:-D:-D
Pokazuję mojemu P listę ile już chętnych na zlot a on się pyta a co to znaczy przy Tichonku półtora litra?:eek::-D:-D:-D
A chodziło o wiek dzieci (1,5l):-p:-D:-D
 
Tichonek-no ja dziękuję...choć jesli pod uwagę brać te ostatnie cyfry to u mnie 0l ;)))))i nawet się zgadza-chybaże upędzę jakiś ajerkoniaczek:dry:
gdzie jest wypowiedź Margaritty na temat zlotu-szukam i "nie widzieć";)
 
reklama
MartaF lepiej jak w winiarni niż banku:-DJa się za to na bank podłączę:-p:-D:-D:-D
Lubiczanko wypowiedź Margaritty na temat zlotu była nie na BB tylko osobiście do mienia:dry:Mam nadzieje,że jednak żartowała albo zdanie zmieni:sorry2:

Bez tej francy to też nie ten zlot,nie?:sorry:
Byś się,ciotko wypowiedziała czy TAK czy NIE:wściekła/y:Jaj se nie rób ze zlotu:dry:
 
Do góry