reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2012 Zlot Mam z Irlandii.

reklama
Jessuuu,jak się uśmiałam,wredna jestem,wiem ale muszę Wam napisac...:-D:-D
Pokazuję mojemu P listę ile już chętnych na zlot a on się pyta a co to znaczy przy Tichonku półtora litra?:eek::-D:-D:-D
A chodziło o wiek dzieci (1,5l):-p:-D:-D
dobre:-D:-D ucaluj P ode mła jak to Meg powiada....za to z emi humor z rana poprawil:-D
;-)...

Sylcia nie doczytalas chyba moich wiadomosci do Ciebie na gg i na BB:sorry: bo jednak nie bylam z domku sama a z Lady Zgaga,z czego bardzo sie cieszylam i bylam jej wdziedzna ze moglysmy razem byc,bo nie musialam przynajmniej 200e sama zaplacic....:sorry: pierwsza opcja byla ze z Pauletta ale jej tez cos wypadlo:-(
 
Ewelcia, pamietalam ze udalo sie znalezc druga rodzinke do pary tylko absolutnie nie pamietalam kto to byl wiec wolalam za duzo nie napisac azeby na glupka nie wyjsc :|
 
Aaniu-a nie da się nic zmienic?Podmienic???


Aniaa ale my jeszcze same nie wiemy jaki termin będzie bo nie wiadomo czy będą miejsca więc jeszcze się może zmienic:tak:A no właśnie,w razie wu,nie może się J na weekend z kimś zamienic a inny weekend pójśc za tego kogoś do pracy?

Aania83 no właśnie,nie może J się z kimś zamienic? Może się uda??

Dziewczyny to nie jest taka prosta sprawa J ma taka prace ze tak powiem jak w szpitalu jak lekarz ma dyzur to musi byc i tyle..
Jeszcze jest troche czasu nie wiem moze kolega ktory z nim pracuje na zmianie to sie z nim zamieni ale watpie bo jak w ciazy bylam to tez niezle musial sie nagimnastykowac zeby ze mna jechac a dwa Wy teraz dzwoniac mowicie ile rodzin itp a ja jak zadzwonie w czerwcu to moze juz byc po ptokach bo miejsca nie bedzie,nic zobaczymy jak to wyjdzie wszystko

Jessuuu,jak się uśmiałam,wredna jestem,wiem ale muszę Wam napisac...:-D:-D
Pokazuję mojemu P listę ile już chętnych na zlot a on się pyta a co to znaczy przy Tichonku półtora litra?:eek::-D:-D:-D
A chodziło o wiek dzieci (1,5l):-p:-D:-D
Nie tylko Twoj P tak powiedzial ja J tez pokazalam kto jedzie kto z noclegiem to mnie tez pytal co te cyfry znacza w nawiasie:-D:-D
 
Ania mój tez pracuje u siebie na telefon.. jak się coś dzieje i sa jakieś prxyjęcia to musi być i już .. nie masię z kim zamienić bo wtedy muszą być wszyscy w pracy... ale ja już powie że wyjeżdża to pewnie dadza mu spokój :-p
a jak nie to przyjadę sama :-) a on będzie pracował ... ;-)
w co wątpie bo jak mu mówiłam o zlocie to powiedział ze napewno jedziemy tylko mam mu jak najszybciej podac datę :-)

 
Przykro Nam ale rezygnujemy z noclegów :-:)-:)-(
może uda nam się chociaż jeden dzień na dojazd ale nie obiecuje :sorry::sorry:
 
Aaniu-mam nadzieje,że jednak coś się da zrobić:)
Beti-trzymam kciuki oby choć na "chwilkę" udało się Wam wpaść:)))
Anineczko-nie wiesz może czy ktoś oddzwonił do M?
Kamcia-a do Ciebie?
 
reklama
Do góry