reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2012 Zlot Mam z Irlandii.

Banna Beach Holiday and Leisure Resort - Rates
są ceny

Wcześniej nie widziałam tej mapki na dole strony.Woow wielkie to to.
Super.Jest basen,jest kids zone ,jest sklep,nawet bar .No wszystko co można chciec.
Bardzooo mi się podoba wybór Didi :-)

Marek tam zadzwonił,ale nie było nikogo z rezerwacji i mają oddzwonic do niego w poniedziałek.
Fajnie by było gdybyśmy do poniedziałku określiły ile rodzin i dokładną datę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anineczko-najpierw musimy wiedzieć kiedy,bo nie powiem,że bedę jeśli w maju byłby zlocik(nas czeka wyjazd do Pl 20go komunia,ale nie wiemy czy pojedziemy tam na 2tyg przed czy akurat na komunię i do końca maja:/):)a mnie też się bardzo podoba:))))No i myśle,że jesli zabukujemy grupowo,to może upuszczą coś z ceny:)))no i popatrzyłam na ceny-do28go maja jest najkorzystniej cenowo
 
Ostatnia edycja:
Ja oczywiście też z noclegiem na cały weekend:) Miejsce super mi pasuje maj , czerwiec tak żebym Oliviera mogła wziąść bo do Polski znów na wakacje będzie jechał..
Powiem Wam szczerze że nie wydaje mi sie by wynajęli to na weekend bo to jest sezon i oni pewnie maja porezerwowane miejsca na tydzień... Ale spróbować można-nawet Trzeba!!!
 
tylko teraz tak patrzę na kalendarz Antka i wolnego w piątki majowe i czerwcowe nie ma wolnego :eek:
W maju wolne mają od 5( sob) maja do 13 (niedz.) i w czerwcu 2 (sob) do 5 (wt).
Hmmm a jak u waszych dzieci z wolnym?

ale bank holiday są w poniedziałki,czyli:
w Maju od 5 do 7
w czerwcu od 2 do 4

to trzeba wybrac termin.

Kamcia ale mówisz o końcówce czerwca,bo chyba Oli będzie normalnie kończył szkołę w czerwcu i wtedy do Pl dopiero?
 
Ostatnia edycja:
No przeca pisałam kiedy bank hollidaye w maju i czerwcu;-) Radek ma wolne 5-8 maja i 2-5 czerwcA:tak: Wiecie co?To się trzeba zewrzec jakoś porządnie,każda napisac czy nocuje,ile nocy,ile osób bo jak ja przeglądam różne miejsca to dużo jest pobookowanych na ten termin:sorry2:W końcu to długi (prawie letni) weekend:sorry2: Napiszmy chociaż tak orientacyjnie kto,ile i na jak długo bo są strony gdzie można powpisywac ilośc osób,wiek dzieci w momencie wymeldowania i wynajduje najciekawsze opcje:tak: Nas czworo,tj.2 dorosłych i dwoje dzieci (1 i 5 lat) powiedzmy,że 2 noce;-)
edit: zapomniałam dodac,że ewentualnie 2 noce jeśli to będzie bank holliday,jeśli zwykły weekend to raczej jedna noc bo P do późna może pracowac w piątek.
 
Ostatnia edycja:
Anineczko-ja tak myslę,że dzieci nie tak późno kończą-i można po szkole bryknąć-albo -nawet jak stracą jeden dzień to tragedii nie będzie,co?więc jeśli czerwiec(ale różnica cenowa spora)to my 2nocki -oczywiście cała ma familia:))))))
 
Tichonku no właśnie wiem,że pisałaś,ale śpiąca jestem chyba i nie mogłam tego znaleźc :zawstydzona/y:
Jeśli trzeba to zróbmy sondę i tam zagłosujmy za terminem.
Mi pasuje każdy,choc w ten majowy będę chyba uboga po powrocie z Pl :szok::-D
 
Na poprzednim wątku gdzieś wrzucałam...
No ale jeśli nie da rady w bank hollidaye to normalne weekendy też bierzemy pod uwagę?
Mnie wsio ryba,się dostosuję:tak:Ale ciut,ciut mnie w stronę czerwca ciągnie:-D
 
reklama
Lubiczanko problemem może byc to,że M urlopu nie dostanie.Teraz jest na urlopie,później w kwietniu urlop...
No nic,niech się inne dziewczyny wypowiedzą :tak:
Jak coś to sonda będzie :tak:
 
Do góry