reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2012 Zlot Mam z Irlandii.

reklama
ja mam wesele siostry 16 czerwca w Pl więc wtedy mnie nie będzie,. ale w zasadzie na mnie nie patrzcie bo wpycham wam się tu z buciorami jako najrzadziej udzielająca się do tej pory :-D no oczywiście mam zamiar się poprawic...
 
Aniaa ale ten mój wywód co do dystansu do Tralee nie dotyczył Ciebie:sorry:Tobie tylko napisałam,że trzeba będzie szybko bookowac w razie wu:tak:A o tak długiej drodze to już tylko w odniesieniu do nas pisałam bo tyle co P wyszedł z domu i napisałam co on powiedział:tak:
Rozmawiałam z lady_Zgagą ,ona ma ograniczony dostęp do kompa bo Julek klawiaturę zalał:sorry2:Prosiła,żeby przekazac,że ona też chętna na 2 noce z cała familią,ale dokładnie się określi kiedy będzie już wiadomy dokładny termin:tak:Może da radę coś jednak naskrobac a jak nie to ja jestem z nią w kontakcie:tak:
 
Anineczko możesz mi wpisać 2+3 i na min. 2 noce na pewno będziemy, a może dłużej, myślimy czy nie zrobić sobie dłuższego pobytu tam.

Właśnie zauważyłam, że już nie ma cen w tym ośrodku, zmienili na N/A.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez dolaczam na 2noce. Tym razem musze byc po prostu,bo raptem na jeden zlot dotarlam :-/
2 + 1 (2lata)
 
Ostatnia edycja:
Do góry