reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2012 Zlot Mam z Irlandii.

co do tych karavanów to ja też uważam, że to nie głupie, ale to miejsce jest akurat kiepskie - w sensie takim, że wcale nie zdala od cywilizacji ale na samym wjeździe do miasteczka i przy drodze. akurat w killorglin bywaliśmy więc wiem i nie polecam. bo jezeli już ma być takie miasto to lepiej by było w killarney bo też jest (przynajmniej było) takie miejsce i w bardziej odludnym miejscu.
 
reklama
MartaF nie wiem czy dobrze wpisałam wiek twoich maluchów :zawstydzona/y: no i 2 czy jedna noc? Z osobą towarzyszącą? No wiesz,nie musi byc to zaraz K :-D

A Margaritta tak na serio?? :evil:
No kto się będzie troszczył o Niunię?? :unsure:

Didi no imponujące zainteresowanie,oby tak było do końca.

Ewelcia się nie wypowiada?? :szok::eek:


To Zgagusię też wpisac,tak?
 
anineczko włanie mam wielki problem:sorry2:bo wolałabym zebyscie wybrłay takie miejsce ze w razie czego ja sie wcisne:tak:sytuacja jest taka ze K teraz leci z Szymkiem do PL i nie wiem co bédzie w czerwcu:no:czy bédzie mogł go wziásc:confused:a bym wolała bez Szyma jechac na zlot bo wiadomo:sorry2:a jak K nie bédzie to ja tam nawet i tydzie moge siedziec:-D

gosia ładnie tam ale czy nam luksusy potrzebne??oby tanio było i miejsce na grilla,jakis basen i miejsce pod dachem w razie deszczu
 
marta ja to podalam jako alternatywe do banny beach resortu, który był wcześniejszą propozycją. warunki podobne.
mi osobiście żadne luksusy nie są potrzebne. tylko, że jak ma być basen to ceny będą się wszędzie podobnie kształtowały - chyba

edit: ceny nie widzialam :-) no a właśnie jak to wygląda - ile domków będzie wynajmowanych itd.? jak to się będzie na rodziny rozkładało?
 
a teraz dopiero otwarłam cennik - ale to są ceny pokoi hotelowych. a mi chodziło o domki. mają za hotelem troszkę oddalone holiday housy
 
Gosiu zazwyczaj było tak ( na poprzednim zlocie) że na jeden domek przychodziły dwie rodzinki.
Tak więc zobaczymy ile rodzinek będzie.
No Lubiczanki chyba sami mieszkali,już nie pamiętam :szok:
Wiadomo,że w dwie rodzinki dzieli się koszta na pół,ale to nie jest nakaz.Jak ktoś chce sam a jest dużo domków to oczywiście można tak. :tak:


Aaania83 faktycznie ceny znikły,ale to chyba przez to,że nowy rok to i nowe ceny,oby nie dużo większe :dry:


Gosiu:
Chodzi o te domki?
http://www.parknasillahotel.ie/lodges_villas/
To właśnie cennik był do lodges :
http://www.avvio.com/hotels/Parknasilla_Resort/bookings/client.php#ipulsestart
 
Ostatnia edycja:
hehe my sami to na pewno nie bo my to potrzebujemy jedną sypialnie i to wsio. póki co nasza rodzinka jest mała :-D
my do niedzieli damy znać czy będziemy z noclegiem. a no i u nas ważne gdzie w końcu będzie zlot bo może się okazać, ze na tyle blisko, że zrezygnujemy z noclegu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry