reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2012 Zlot Mam z Irlandii.

reklama
no ja wstępnie powiem, że jak pierwszy weekend czerwca to raczej byśmy mogli - ja z mężem i naszym malym szkrabem - wtedy już będzie miał 1,5 roku :-D raczej z noclegiem ale konkretnie to dajcie nam jeszcze jakiś dzień na przemyślenie bo wszystko zależy od kasy. jak nas bilety na czerwiec do Pl nie zjedzą to może na dwie nocki. zobaczymy
 
wiecie co ale tak sobie myśle jeśli tam niewypali to musimy miec jeszcze jedena rezerwową miejscówe...ciagle szukam ale nic mi nie wpadło jeszcze w oczko
 
ile już sobie robiliście zlotów?

mam do was dwa pytanka - ile to mniej więcej wyjdzie finansowo?
a drugie to jak to wygląda? tzn. jak z noclegiem to wieczorem jakieś grillowanko czy cos? a nastepny dzien to jakie macie plany?
 
jak moje dziecko zaśnie to tez się rozejrze :-D mąż mi coś tu podpowiada, żeby szukać w okolicach camp lub dingle :-D on w sumie pracuje też w fajnym miejscu gdzie mają domki, ale tam drogo :/
 
ile już sobie robiliście zlotów?

mam do was dwa pytanka - ile to mniej więcej wyjdzie finansowo?
a drugie to jak to wygląda? tzn. jak z noclegiem to wieczorem jakieś grillowanko czy cos? a nastepny dzien to jakie macie plany?

Zlotów były dwa.No takie z noclegiem w hotelu lub cottage,bo w sumie co chwila są jakieś mini zlociki.

Pierwszy był w Limerick.Nocowaliśmy w hotelu.No i tam basen był do dyspozycji.Wieczorem pub w hotelu.Na drugi dzień grill i figloraj dla dzieci.Grilla robiliśmy tutaj :Lough Gur Limerick - Ancient Megalithic,Neolithic,Stone Circles,guided walks ,to był zlot na jedną noc,niestety pogoda była kapryśna,ale w sumie piknik się udał.
Drugi zlot był w co.Wicklow,Arklow. Tam były dwie nocki i dziewczyny dojezdne :tak:
Self Catering Arklow Farmhouse Accommodation in County Wicklow
No i tam było super.Był basen do dyspozycji,zamówiłyśmy Bouncing castle,chłopy nasze mecz piłki nożnej rozegrali,piłki,gry i zabawy na świeżym powietrzu.Przy tym dużo żarełka,grille i słoneczna pogoda.

Ile kasy? Nie wiem,w zasadzie to by opłacic nocleg,kiełbaski i prowiant z domu.Śniadanka i całą resztę sami sobie robiliśmy.Ale te dziewczyny co były w B&B miały chyba opłacone śniadanka (były tam pokoje w B&B i Self catering),można było oczywiście wykupic jedzonko jak się chciało.

Zaraz was dopiszę.

Didi te domki też fajne,ale cena za nocleg jest czy za 3-4 dni??
 
reklama
didi właśnie takie coś jest fajne:tak::zawstydzona/y:wiem ze pewnie nie luksusy ale na wypoczynek to jak dla mnie najlepsze:tak:z dala od cywilizacji najlepiej:tak:

lubiczanka a co anineczka wykreśliła mnie z listy??ja specjalnie wyśle K do pl:tak:a wiesz ze teraz będzie mi łatwiej bo @transport@pojechał dzisiaj do pl:-)
 
Do góry