reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2012 Zlot Mam z Irlandii.

reklama
Aniaa ale to raczej trzeba będzie bookowac już na dniach bo jak mówię,długi weekand-ciężko może byc z miejscami:sorry2: Mój P był na lunchu i jak zobaczył gdzie to jest to powiedział,że nie będzie jechał prawie 4 godziny na jedną noc:-pTak więc my raczej 2 noce.Jeśli nie będzie to długi weekend a normalny to powiedział,że może wziąc pół dnia wolnego w piątek ewentualnie bo ma 2 dni zaległe i wyjechalibyśmy około 14-tej,po szkole Radka i wrócili w niedzielę:tak:Jeśli do będzie długi weekend to w sobotę rano i do poniedziałku zostaniemy:-)
Anineczko ale jak to Lubiczanka z 3 dzieci
:szok::-D:-DKtóre w domu zostaje?:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
No tak,wpisałam wiek 4 dzieci Lubiczanki a ilośc 3 :sorry:
poprawione :-p
Aga Natalia oczywiście,że możesz dołączyc :-)

W poniedziałek się wszystkiego dowiemy jak oddzwonią do nas.
 
Aniaa ale to raczej trzeba będzie bookowac już na dniach bo jak mówię,długi weekand-ciężko może byc z miejscami:sorry2: Mój P był na lunchu i jak zobaczył gdzie to jest to powiedział,że nie będzie jechał prawie 4 godziny na jedną noc:-pTak więc my raczej 2 noce.Jeśli nie będzie to długi weekend a normalny to powiedział,że może wziąc pół dnia wolnego w piątek ewentualnie bo ma 2 dni zaległe i wyjechalibyśmy około 14-tej,po szkole Radka i wrócili w niedzielę:tak:Jeśli do będzie długi weekend to w sobotę rano i do poniedziałku zostaniemy:-)
Anineczko ale jak to Lubiczanka z 3 dzieci
:szok::-D:-DKtóre w domu zostaje?:-D:-D:-D

Tichonku drogi :-)ja wiem ze to jest kawal drogi bo juz patrzylam i tez nie bede gnala taki kawal drogi tylko po to aby 2 godzinki posiedziec jak ostatnio :-DJ rozpisze grafik to bede wiedziala bo u niego sie nie zmienia ma albo na rano albo na popludnie jedynie no i w miedzy czasie dni wolne do maja ma rozpisany my raczej tez na dwie noce ale tak jak mowie dam znac jeszcze
 
u nas to zależy jaki termin wybierzecie ;-) jeśli maj długi weekend to może 3 dni a jeśli czerwiec to 2 dni bo mój M pracuje :tak: nie mówię na 100% bo muszę najpierw pogadać z nim ;-)
to wy dziewczyny w czerwcu wybieracie się do Pl nie przeraża was cena biletów bo przecież euro jest :sorry2:
aha no i nas jest 3 :-)
 
My na pewno z noclegiem.. hmm tylko musze z P pogadac o tym czerwcu... bo pozniej czeka mnie kolosalny wydatek na przeprowadzke wiec musze wiedziec czy podolamy filnansowo :)
 
reklama
Do góry