reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 latek i pieluchy.

  • Starter tematu Deleted member 176021
  • Rozpoczęty
A propo pisuaru. Ja swojemu kupiłam, bo bardzo opierał się przed zrobieniem siusiu na stojąco...
I wszystko pięknie, udało się go powiesić (wymagało to zakupu haczyków, bo na samych przyssawkach się trzymać nie chciało). Taki w kształcie żabki ze śmigiełkiem, które obraca się trakcie siusiania. Następnego dnia młody przychodzi i dumny z siebie mówi: "Zrobiłem siku na stojąco! ALE NIE DO ŻABKI!" Zatem pisuar powisiał kilka dni i został schowany ;-)
 
reklama
a synek chodzi do przedszkola? Często jak są jakieś problemy tego typu to pomaga grupa rówieśnicza. Zobaczy że inni nie noszą pieluch to i on nie będzie chciał... Oczywiście, o ile w grupie będzie mądry wychowawca, który nie pozwoli na dyskryminację zapieluchowanego dziecka i wyśmiewanie go na forum grupy :/
 
Do góry