reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

41 tydzień i nic

Witam ja urodziłam w 41 tygodniu ciąży, lekarz kazał mi sie zglosic tydzień po terminie na ktg(oczywiście jakbym nie urodziła tak powiedzial:))zgłosiłam sie i nadal nic wszystko ok powiedzieli po ktg ,ale już na drugi dzień kazali przyjść na planowane przyjęcia i tak we czwartek przylam do szpitala a w piatek rano zaczęły sie sonczyc wody i w sobotę o 00:35 młody sie urodził ale zaczęli mi podawać oxytocyne bo nie miałam skurczow. Wiec na pewno niedługo sie pojwi maluszek ,ale ja na Twoim miejscu zgłosiłabym sie do szpitala .powiedz ze już jesteś po terminie i sie nie pokoisz ,musza Cie przyjąć ty bardziej ze już 41 tydz:biggrin2: powodzenia
 
reklama
Witam, ja urodziłam 13 dni po terminie. Tydzień po terminie lekarz kazał zgłosić się do lekarza i tam podawali mi oxytocynę w środę ale nic nie dało i na niedzielę wyznaczyli mi ostateczny termin porodu albo SN albo cięcie. Wyszło tak że w nocy z soboty na niedzielę dostałam skurczy i synuś urodził się w niedzielę o 10 Sn :)
 
Ja sama zgłosiłam się 7 dni po terminie do szpitala (2 razy). A ogólne odnośnie porodów po terminie, ja rodziłam 11 i 9 dni po. Żadne domowe metody nie pomogly. Ktg miałam robione co drugi dzień od dnia terminu. Porody były wywoływane raz oksytocyna, raz żelem (u mnie żel działał lepiej). Moje dzieciaki urodziły się zupełnie zdrowe. Ale w związku z tym ze miałam bardzo nieregularnie okresy przed ciazami, możliwe ze urodziły się po prostu w najwlasciwszym czasie :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry