reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 tydz ciąży plamienia

Ewelina271990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
328
Hej!Męczy mnie jedna rzecz jestem w 9 tygodniu ciąży o 2 tyg mam lekkie plamienia bylam u lekarza i wszystko jest w porządku na usg dziecko żywe wszystko dobrze się rozwija teraz od 2 dni mam większe plamiemia jakbym dostała miesiączke bylam u lekarza i dalej wszystko jest dobrze jego zdaniem dziecko żywe,oddycha dostałam leki duphaston,no-spa forte i dalej mam te krwawienia.A te krwawienia przez cały dzień jest dobrze tylko z po nocy można powiedzieć zalewa mnie.Może ktoś miał podobnie ???nie ukrywam,że czuję,ze to może zbliżać się do poronienia ..
 
reklama
Po duphastonie powinny plamienia ustąpić. Ja bym Ci radziła skonsultować się z innym lekarzem, bądź pojechała na IP. W końcu chodzi tu o Twoje dziecko.

Moze zamiast duphastonu powinnaś dostać luteine, mimo ze to samo ale lepiej tolerowany przez kobiety.
 
Hej!Męczy mnie jedna rzecz jestem w 9 tygodniu ciąży o 2 tyg mam lekkie plamienia bylam u lekarza i wszystko jest w porządku na usg dziecko żywe wszystko dobrze się rozwija teraz od 2 dni mam większe plamiemia jakbym dostała miesiączke bylam u lekarza i dalej wszystko jest dobrze jego zdaniem dziecko żywe,oddycha dostałam leki duphaston,no-spa forte i dalej mam te krwawienia.A te krwawienia przez cały dzień jest dobrze tylko z po nocy można powiedzieć zalewa mnie.Może ktoś miał podobnie ???nie ukrywam,że czuję,ze to może zbliżać się do poronienia ..

Z tego co piszesz to krwawisz mocno. Ja bym pojechała do innego lekarza, albo nawet do szpitala. Krwawienie musi się skądś brać.
 
Ja tez bym pojechała do innego lekarza lub na izbę przyjęć.Nie ma co zwlekać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też krwawiłam u mnie przyczyną było odwarstwianie się błon plodowych brałam hormony i taki lek jak Cyklo 3 fort i oczywiście bezwzględnie musiałam leżeć po jakimś czasie wszystko się uspokoiło urodziłam zdrowe dziecko
Ja również podjechałabym na IP upewnić się czy wszystko jest w porządku bo przyczyn może być wiele a to chodzi o twoje dziecko jak piszą dziewczyny i twój spokój a z tego co piszesz to niepokoi Cię ten stan
Trzymam kciuki
 
Wczoraj bylam na oddziale i miałam usg i lekarz mówił,że jest dobrze dziecko żywe tylko,że muszę dużo leżeć i bez przyczyny nie chodzić...
 
Po duphastonie powinny plamienia ustąpić. Ja bym Ci radziła skonsultować się z innym lekarzem, bądź pojechała na IP. W końcu chodzi tu o Twoje dziecko.

Moze zamiast duphastonu powinnaś dostać luteine, mimo ze to samo ale lepiej tolerowany przez kobiety.
Ja od początku ciąży dużo krwawilam, duphaston 3 X1 i nospa 3x1 ciągle leżenie. Ustało ok 18 tc. Powodzenia i dużo odpoczywaj. Jak czujesz, że coś się dzieje jedz na IP .
 
reklama
Powiedział,że na usg nic nie widać i ciężko coś powiedzieć leżeć i czekać.Każdy przechodzi to inaczej.Pierwsza ciąża przebiegała bardzo dobrze a z tą nie za bardzo...We wtorek idę po zwolnienie i razem zapytam się jak dalej będą krwawienia co robić..
 
Do góry