reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A ja nie chcę jedynaka..

witaj Little_mi! my rownież jak do tej pory mamy jedynaka, ale staramy się o drugiego malucha. podobnie jak ty wychodze z zalozenia, ze dzieci lepiej rozwijaja się, kiedy maja rodzenstwo. piszesz, ze 99% obowiazkow przy dziecku spoczywa na tobie i ze twoj maz nie wyobrazał sobie ile pracy trzeba wlozyc zanim dziecko wyrosnie z pieluch. może nie był emocjonalnie przygotowany na to, zeby zostac ojcem? może tez brakuje mu ciebie, gdyz pewnie non stop zajmujesz sie dzieckiem. Czy nie macie możliwości wynajecia niani, ktora choc raz na jakis czas wyreczylaby cie w obowiazkach? moze wtedy zdecydowalby sie na drugiego szkraba.
 
reklama
Do góry