reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a jednak będzie chłopczyk

Hihi :)

Selena - gratulacje :) tatuś pewnie pod sufit z radości skacze :)

Citronka - ja tam w jajeczka nie wierzę - jąderka zstępują dopiero w ósmym miesiącu, a i to nie zawsze (dość często dopiero po urodzeniu dziecka), więc jak słyszę lekarza, który np w 17 tc krzyczy "ojoj, chłopiec, chłopiec, niech pani zobaczy jakie ładne jąderka", to mi się śmiać chcę :)

Marietta - Ponoć często jest tak, że pępowina "udaje" siusiaka.
 
reklama
Strzyga, owszem jąderka schodzą później (albo i nie ) ale woreczek mosznowy już jest. no ja bym się bardzo zdziwiła gdybym urodziła dziewczynke bo młody tak sie wypina że sama te jajca kilka razy widziałam :-)
 
Citronka - mi jest ciężko porównać, bo to moje pierwsze dziecko, ale P. ma córeczkę z pierwszego małżeństwa i mówił na USG, że dla niego te jajeczka wyglądają tak samo jak cipuszka jego córeczki :p Także już sama nie wiem :)
 
hehe:-D Ja tam jestem pewna, ze niespodzianki miec nie bede. Tak wyglada moj chlopczyk:
pojke.jpgpojkee.jpg
 
Ja dziewczyny mam nadzieję , że mój mały nie zrobi mi niespodzianki bo za każdym razem bez krępacji pokazuje się w całej okazałości:-D
może nie jest zbyt wyraźne ale to już było w 18 tygodniu zrobione;-)
2.jpg
 
Ja bardzo chciałam dziewczynkę, więc choć niby było mi to obojętne poczułam lekką nutkę zawiedzenia, jak zobaczyłam fifolka... Jednak teraz gdyby się okazało, że mój synuś jest dziewczynką to chyba bym się rozpłakała .... Już teraz synuś musi być synusiem... tyle mam ubranek i ani jednego unisex :p
 
reklama
Do góry