reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a jednak będzie chłopczyk

Mnie najbardziej rozwalają ciuszki dla maleńkich dziewczynek w Zarze. Ale ceny są równie rozwalające, no i może dobrze że nie dane mi mieć córeńkę :-)
 
reklama
Citronka my będziemy miały wersję "ekonomiczną". teraz można inwestowac w ciuchy dla starszego bo dla młodszego zostaną. A dziewczynki im dalej w las......no to jest dopiero wydatek:-D (tak się pocieszam):rofl2:
 
Zgadzam się z Tobą asiuk, spodnie chyba wolniej wychodzą z mody niż sukieneczki hehe. Ale tak ogólnie to ja się bardzo ciesze że będę miała dwóch syneczków bo myślę że dla nich tak będzie fajnie bo będą się mogli ze sobą bawić i będą mieli wspólne zainteresowania zwłaszcza przy tak niedużej różnicy wieku. no i (mam nadzieję) nie będzie wszechobecnego różu :-)
 
mój prawie 3 letni sąsiad ostatnio przyszedł i przebrał się w różowe ubrania Viki, więc to nie jest takie pewne, że nie będzie różu:p
 
Do góry