reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
dziewczynki

mama05 tulę mocno i wiem,że to ciężki dla Ciebie okres ale trzymaj się maleńka :** wal śmiało
damgelle no córa prześliczna ,jak z obrazka :tak: no i jak widać pomocna .A Szczęściarzowi szybkiego powrotu do zdrowia :tak: wiesz co od razu m się przypomniał wpis mojej siostry na blogu o prezentach na święta ,przeczytaj sobie warto :tak:będziesz wiedziała jak podejść dzieciaki co do prezentów i tego o czym marzą :tak:;-)Dlaczego nie pytam? | Agacina Ma bardzo fajne podejście do pewnych spraw ,ja sama wprowadzę kilka rzeczy pomimo ,że to moja Młodsza siostra to wezmę z niej przykład :-p:tak:

lopop moja córka ma na imię Julianna Wioleta :tak: i Tobie GRATULUJĘ bo w sumie to nie wiem czy gratulowałam ;-)
anuszka kochana musisz powiedzieć o kamieniach ,nie daj boszsz coś się wydarzy będziesz żałować :angry::sorry:
Katinka,smerfeta dziewczyny macie prawo do melancholii i do smutków bo to taki czas ,wspominamy wiele rzeczy i sytuacji ,ja pamiętam jak się dowiedziałam ,że mam rodzić 4 kwietnia a na ten termin tego samego roku ma moja siostra i bratowa cieszyłam się jak głupia ,ale gdy ten dzień stał się tylko dniem urodzin dzieci mojej rodziny było mi bardzo ciężko MARCEL siostry urodził się 14 kwietnia ,GABRYSIA brata córka 6 kwietnia ,moje miało 4 i nie wiem do dziś czy to byłby te dzien czy inny jak w przypadku dziewczyn.One się cieszyły a ja płakałam ,to był szczęśliwy dzień dla dzieci bo urodziny a dla mnie w głębi serca smutek i patrzenie jak rosną pociech a mojej niema :-:)-:)-( Teraz z innego punktu widzenia wiem,że moje dziecko się urodziła 3 lata później i 14 kwietnia ma na imię Julianka to mój Mały Cud .Wierzę teraz,że nic nie dzieje się bez przyczyny .Co nam się działo w tym roku zostawmy za sobą spiszcie wszystkie złe chwile i wspomnienia na kartce a w sylwestra o północy podrzyjcie je i niech wszystko idzie w zapomnienie a w dobrym nastroju i pełnym nadziei przywitajcie rok ,który będzie Wasz :*****

My pomału się uczymy siebie i coraz nam lżej ,Julianka rośnie jak na drożdżach jest coraz silniejsza i boska .Jak się słodko złości widząc ,że ja nie reaguje a mówię,że ją kocham i śmieje się wtedy w głos :-) mało sypia ,nie mogę się ogarnąć ze sobą i w domu no ale wiedziałam co może mnie czekać ;-)

tulę Was mocno i ciepło WSZYSTKIE :****
 
Dziewczyny
Co jest nie tak
Dlaczego nas to spotyka?
Najpierw tyle czasu nie było wiadomo co mi jest,latanie po lekarzach, badania, zmiana lekarzy,odkładane HSG i badania hormonów w szpitalu. potem tyle problemów z kwalifikacją do ivf, teraz słabe nasienie męża.
Teraz te kamienie przez które być może będę musiała znów to odłożyć.
Powiedzcie dlaczego tak jest
Mam dola. . .
Czym sobie na to zasłużyłam?
Nie mam już siły i nie wiem co dalej robić,jaką decyzję podjąć?
 
witam się z zieloną herbatą

Anuszka - przytulam, podobno wszystko jest po coś... i po ciężkich dniach zawsze wychodzi słońce...
porozmawiaj z lekarzem o swoim problemie i może da się to jakoś pogodzić. Trzymam mocno kciuki za dobre rozwiązanie.

Ja też miałam cieżki ten rok, ale mam wielką nadzieję, że kolejny rok będzie lepszy dla nas wszystkich !!!

miłego dnia bez dołowania się, buziaki
 
Dzwoniłam do swojej ginki i powiedziałam o kamieniach.zapytałam co i jak na wypadek ciąży.
Powiedziała że nie ma żadnych przeciwwskazań do zajścia w ciążę. Że są leki i zioła które pomogą to przetrwać w ciąży. Że nawet jak mi zoperują woreczek to nie mam gwarancji że kolki mnie nie dopadną ponieważ skoro jestem podatna na złogi to one będą powstawać również w przewodach.
Zadałam też pytanie ekspertowi na jednym forum i czekam na odpowiedź.
19.12 mam wizytę u chirurga więc jemu wszystko powiem i o wszystko dopytam.
Jutro mam wizytę w poradni niepłodności w państwowym szpitalu i też zapytam.

Moja ginka nie wie o naszym in vitro bo jest przeciwniczką ale jest kochana i nie zamierzam jej zmieniać na innego lekarza.
Wiem głupia jestem. Swojej gince nie mówię o in vitro, w klinice nie mówię o kamieniach...
 
Heja

Anuszka cieszę się że dostałaś taką odpowiedź. Jeszcze na co warto zwrócić uwagę to na to czy możesz być teraz stymulowana i przyjmować wszystkie niezbędne leki do ivf i czy możesz bezpiecznie przejść punkcje więc chyba warto zapytać o to w klinice. Wierzę że odpowiedź będzie pozytywna, ale trzeba zapytać, bo my same lekarzami nie jesteśmy :-)
A zapytanie wysłałaś na forum kliniki novum czy na bociana?

Zuza pięknie Twoja siostra opisała. No i czytam że córeczka już mocno do Ciebie przywiązana, super :-D

Uściski Dziewczęęęta! ;-)
 
Hej Kobitki:) witam sie poranna zielona herbatką:)
Kurcze ,na nic nie miałam czasu .bo moj m był w domu ,no nie moge sie ogarnąc jak jest w domuja jak sama jestem to rach ciach i wszystko pozałatwiane ,a jak jestesmy razem ,to czas na skroty leci ale i ja taka wolnijesza jestem ,na wszystko mam czas;-)

Anuszka Trzymam &&& zeby wszystko sie dobrze skonczyło!!!

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE!!!!!
 
reklama
Dzięki Smerfeta
Już znalazłam i Wysłałam pytanie.teraz czekam na odpowiedź.
No cisza
Zabiegane pewnie przed świętami.

:rolleyes:
 
Do góry