reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

smerfeta- dzieki, a powiedz mi czy ty bywalas tez na kto po in vitro bo kojarzy mi sie twoj nick??:-D
tak ja jestem z programu 2+1 w gyncentrum. gdzie za 2 procedury z góry zapłaciłam a 3 jest gratis. jedynie na leki musze miec. wykorzystalam juz 2 procedury i mialam 2 crio. teraz zostala mi jeszcze 1 i chce ja wykorzystac.
wiem ze jestem mloda i duzo osob mi to mowi zebym nie rezygnowala z inf i startowala do rzadowki. ale szczerze juz chyba tego nie chce. wiem ze dziewczyny przeszly o wiele wiecej procedur i dalej sie nie poddaja, Ja juz mam dosc tej niepewnosci, niestabilnosci finansowej. a od dluzszego czasu mysle o adopcji.Na szczescie maz tez. przeraza mnie tylko czas oczekiwania i te procedury rozmowy i ze nas nie zakwalifikuja ze wzgledu na zarobki. Ja nie mam stałej pracy (pielegniarka-wiecznie umowy zastepstwa lub okreslone) a stala ma maz ale nie za wysoka kwota i boje sie ze to nas zdyskwalifikuje.
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Kiki zarobkami nie ma co się sugerować . Ja np nie pracowałam jak podchodzilismy do adopcji i nikt nie robił problemu. Jak nie spróbujecie to nie będziesz wiedziała.

Smerfeta cieszę się że u Was dobrze. Ale dbaj i odpoczywaj póki masz możliwość :-) . Bo później nie przespane noce, kupki ,zupki, papki :-) . Hehe wszystko co najlepsze :-)


A jak tam Celta u Was ?

Dziewczyny meldować się.


Miłego dnia :-*
 
Kiki tak bywałam czasami na 'kto po invitro'. Świetnie rozumiem, to o czym pisałaś, ja miałam tylko 2 procedury za sobą, w tym jedną niepełną bo nie doszło do zapłodnienia. Ale ciągłe jeżdżenie do kliniki, rozczarowania jedno po drugim, to strasznie wyczerpuje. Dlatego też już od dłuższego czasu myślałam o adopcji i mój mąż też to akceptował. Planowaliśmy do końca tego roku zakończyć sprawę z ivf ale udało się całkiem niespodziewanie ;-)

Zuzanka już nie mogę się doczekać tego co najlepsze ;-):-D
 
Heloł.

Smerfeta no to dzidziol już spory ;-). Uściski dla Was :-*.


U nas wszystko ok. Wrocilysmy do zdrowia i jutro czeka nas wizyta w szpitalu na tomografii główki. Ale mam nadzieję że nie będziemy musiały zostawać bo podobno trzeba :'(. Nie nawidzę szpitali i przychodni żadnych ;-). Dobrze że to tylko proforma te badanie.

Katinka ,mama05 ,Damagelle, anuszka,kiki ,Celta ????? Heloł gdzie jesteście ???
 
zuzanka
dziewczynki
jestem i was podczytuje (nie ma tego dużo, gdzie się podziewacie?)
cieszę się że u was takie dobr wiadomości
a co u mamy??
mamo!!!
u mnie nic dobrego... podchodziłam do kolejnego in vitro ...dostaliśmy dwa zarodeczki i transfer się udał ale nie długo trwało nasze szczęście ... pozostałe zarodki nie przetrwały do 5 doby a tym samym do mrożenia ... bedziemy podchodzić do ostatniej próby w programie rządowym i myślę że ostatni w ogóle ... zmieniam też klinikę bo w tej nie opiekują się mną tak jakbym tego oczekiwała, nie informują i nie leczą ... długa historia ... robimy mnóstwo kosztownych badań ... ach
pozdrawiam
gorące buziaczki
 
Ostatnia edycja:
hejka :-D

agulla a do czego tu sie przygotowywac? Ja mysle ze wystarczy zabrac ze sobą szczerość i optymizm. Pewnie beda chcieli dowiedziec sie czegoś o was, o waszych nadziejach, oczekiwaniach, stosunku do adopcji.

smerfeta -jej, juz za chwile zostaniesz mamą :-D czujesz to? A pochwalisz sie jaka płec?

zuza - buziole dla żaby. Mam nadzieje ze nie beda was tam trzymac po szpitalach.

anuszka - czasem zmiana dobrze wróży. Bądz dobrej myśli :-*
U mnie wszystko ok. Tylko od czasu jak wrociła kołomyja ze szkołą, biegam od jednego mojego potomka do drugiego. Dodatkowa para rąk ani oczu mi nie wyrosła, wiec trzeba sobie jakoś radzic ;-)
 
Damqelle ta chwila to jeszcze jeszcze :-D Jak się dowiem jaka płeć to oczywiście pochwale się, ale na to pewnie trzeba będzie jeszcze troszkę poczekać.

Anuszka dawaj znać jak idą badania, czy już byłaś gdzieś? chyba na kariotypach prawda? uściski przesyłam

Zuzanka jak badania malutkiej?

Jutro mam badania prenatalne, troszkę denerwuje się
 
Hej dziewczyny

My po badaniach wszystko dobrze. Jestem szczęśliwa ,że Mysza zdrowa. :-)

Smerfeta no ja myślę że napiszesz czy córeczka czy Synuś. Kciuki za badania &&&&& będzie dobrze :-*.

Damagelle koleżanka ma dwójkę co do szkoły chodzą i ciągle w biegu z nimi. Aż się boję co to będzie ??

Anuszka pisz co u Cb i jak Ci idzie. Wiem ,że często jest załamka i nie chce się pisać czy gadać. Ja mam często tak że nie chce mi się nic :-(. Informuj co u Cb :-*.


Agulla wydaje mi się że najlepiej być sobą i będzie dobrze. Pisz na bieżąco co u Was. Jak spotkania itd.


Buziaki i spokojnej nocy.
 
reklama
Hej dziewczyny

Kurcze nie nadążam teraz za wami,zaglądam rzadko bo nie mam kiedy:( Mały zajmuje mi każdą chwilke,bo jak sie nauczyło synusia na rekach to tak sie ma ;-)

Powiem wam ze ciężko mi było na poczatku ,zostałam sama jak palec bo emek długo w pracy,tesciowa ktora tak starsznie sie deklarowała z pomocą,olała nas po całosci,a ja tu sama bo rodzinka daleko:( Jak to człowiek a takich sytuacjach poznaje ludzi ktorymi sie otacza:tak:przykre to...
Na szczescie juz sie ogrnełam ,poznałam rytm mojego synka,wiem juz kiedy i czego potrzebuje i teraz obojgu nam dobrze:)
Cudo małe takie kochane,rosnie jak na drożdzach,nadrabia swoje zaległosci czyli goni swoich rowiesników:)Oczywiscie "mamusia" (Tesciowa)robi porownania ale gasze kobiete od razu,moje dziecko ma spełniac Swoje oczekiwania a nie otoczenia!
Dziewczynki trzymam za was i wasze plany &&& !
Miłego dnia
 
Do góry