reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Mama
Jaaaa tęskniłam
Dzięki za sernik
Zuza
Tak zmieniamy klinikę
Robie kilka badań te na których wyniki czeka się długo, resztę będę robić co mi zleca w nowej klinice u nowej pani dr
A ty do jakiej kliniki jeździłas?
 
reklama
Hej.


Kupiłam Młodej kombinezon :-). Bardzo ładny .

Anuszka ja do novum jeździłam ale nie jestem zadowolona. :-(


Mama mmmmmniam serniczek tylko że ja na mż jestem :-).

Smerfeta rób rób miejsce mojej Myszce już zaczyna pokoju brakować. Powoli zaczyna wyglądać pokój jeszcze kilka drobiazgów i zdjęcia wrzucę ;-).
 
A do kogo chodziłas?
Czemu nie jesteś zadowolona? ja właśnie do nich chce się przenieść bo ja ze twojej dotychczasowej tez nie jestem zadowolona.
 
Oj Anuszka mało co pamiętam na pewno do Zygler Anny ale ona była ok tylko później się dostać między czasie na badania jak są to nie ma szans a jak się szlo do innych dr to później nie chcieli uczestniczyć przy in vitro bo każdy mówił że nie jestem jego pacjentką tylko pani dr. Szajs i tyle
 
Cześc dziewczyny:)
Czytam co tam u Was i normalnie nie nadążam :)
Normalnie wieki mnie tu nie było jak czytam wasze posty a mi sie wydaje ze niedawno zagladałam,ale czas zapierdziela!
My w rozjazdach mbo 3x w tygodniuchodzimy na Vojte,oj mówie wam jak ciezko ,serce mi sie kroi jak patrze i słysze jak moje dziecko płacze:( ale skoro ma mu pomóc to jakie wyjscie,trzeba chodzic a najgorsze jest to ze ja znim w domu musze cwiczyc,to juz wogole hardcore jak dla mnie:tak:

Pozdrawiam was wszystkie kobitki:)
 
Cześć!
Zuza No pusto tu i smutno :-(
Pogoda też nieteges i zimno. Zaczynam szukać kurtki na zimne dni bo w te lepsze już się nie zmieszcze. Przeszyje guziki w płaszczu i na trochę starczy ;-) a na później pewnie siostra rzuci jakąś starą z której wychudła po ostatnim odchudzaniu :-)

Miłej nocki i miłego jutrzejszego dnia!!!!!
 
reklama
Do góry