reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Witam jestem nowa. Trochę Was poczytałam i przynajmniej nie jestem już taka zielona. Zachciało mi się dziecka po 40-stce i teraz mam nerwy za nerwami. Złe Usg reszty wyników jeszcze nie mam. Odbiorę w środę przy amniopunkcji, która mnie czeka. Dzięki Wam nie boję się jej aż tak bardzo, ale wyniku owszem. Jestem na etapie co ma być to będzie. Niunio74 bardzo mi przykro z Twojego powodu. Trzymaj się. Tak sobie myślę też o zapłaceniu za szybszy wynik, ale czy to warto ? Po tych Waszych opowieściach wnioskuję choć pewnie to nie reguła, że jak szybko zadzwonią, że jest wynik to może być zły, a jak się dłużej czeka to jest nadzieja.
Witaj. Ja tez jestem po 40 i czekam na wyniki. Mam już dwójkę zdrowych dzieci, ale cały czas myślę czy to był dobry pomysł mieć dziecko w tym wieku. Wiem ze na to nie ma reguły i wiele 20 latek ma problemy w ciąży. Oby wszystko było dobrze.
 
No to trzymaj się i daj znać jak u Ciebie, bo dokładnie mam takie same myśli...czy to był dobry pomysł. Ale trzymam się też tej myśli, że nie ma reguły i zarówno my po 40 jak i młodsze dużo kobiety mogą mieć ten sam problem. Jakoś trzeba się pocieszać. A ba jakie wyniki czekasz testu podwójnego czy tak jak ja amniopunkcji ??? Ines76
 
No to trzymaj się i daj znać jak u Ciebie, bo dokładnie mam takie same myśli...czy to był dobry pomysł. Ale trzymam się też tej myśli, że nie ma reguły i zarówno my po 40 jak i młodsze dużo kobiety mogą mieć ten sam problem. Jakoś trzeba się pocieszać. A ba jakie wyniki czekasz testu podwójnego czy tak jak ja amniopunkcji ??? Ines76
Amnopunkcja. Jeszcze dwa tygodnie i może będzie wynik. Dam znać oczywiście ;)
 
Przeczytałam cały temat wczoraj, uff dużo ciężkich sytuacji.
Trzymam kciuki za was dziewczyny.
Od mojej terminacji minęły dwa tygodnie, psychicznie czuję się lepiej zdecydowanie.
 
Karlaa trzymam kciuki! Jak nie dzwonią to dobry znak :)

Niunio74 cieszę się bardzo że leoiej się czujesz!

Dziewczyny ja się tak zastanawiam czy nie miałam tego testu papa takiego złego że względu na cholestaze....nie wiem czy to można połączyć tak sobie gdybam. Z synem pojawiła mi się w 37 tyg. Teraz jestem w 16 tyg i od dwóch nocy się drapie, pamiętam dobrze jak siedziało i wiem że to to...tylko zaczęło się bardzo wcześnie:(
 
Cieszę się,ze lepiej się czujesz Niunio.Dziewczyny,mialam cichą nadzieję,ze moze dzisiaj zadzwonia z wynikami amnio.W poniedziałek minie 3 tygodnie od badania.Już nie mogę zniesc tego oczekiwania.Trzymam kciuki za nas wszystkie.
 
reklama
Cieszę się,ze lepiej się czujesz Niunio.Dziewczyny,mialam cichą nadzieję,ze moze dzisiaj zadzwonia z wynikami amnio.W poniedziałek minie 3 tygodnie od badania.Już nie mogę zniesc tego oczekiwania.Trzymam kciuki za nas wszystkie.
Na forum piszą, że jak długo nie dzwonią to dobry znak.
Mi zrobili amniopunkcję 8-go lutego a 14-go już dzwonili z wynikiem.
 
Do góry