reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Najważniejsze, że wynik amniopunkcji jest dobry :) i super, że będziesz miała córeczkę. Teraz pora zacząć cieszyć się ciążą :) Drugi trymestr też jest łatwiejszy, więc mocno wierzę, że dla nas wszystkich to będą przemiłe chwile :)
 
Dziękuję bardzo, czuję się całkiem nieźle. :) Trochę męczy mnie to "oszczędzanie się", bp pogoda była dziś piękna.
A Ty jak tam? Jak samopoczucie?
No prawda pogoda wspaniała aż chce się żyć i coś robić :) ale wiadomo dla dobra maleństwa wszystkiego można sobie odmówić :)
A ja dobrze , troszkę się stresuje przed wtorkiem. Mój partner nie mógł wziąć wolnego i niestety po pełne wyniki amnio będę musiała pojechać sama .
Fish wyszedł prawidłowo ale mimo wszystko jakoś troszeczkę się martwię.
 
No prawda pogoda wspaniała aż chce się żyć i coś robić :) ale wiadomo dla dobra maleństwa wszystkiego można sobie odmówić :)
A ja dobrze , troszkę się stresuje przed wtorkiem. Mój partner nie mógł wziąć wolnego i niestety po pełne wyniki amnio będę musiała pojechać sama .
Fish wyszedł prawidłowo ale mimo wszystko jakoś troszeczkę się martwię.

Będzie dobrze :) Fish wyszedł dobrze, to i reszta też okaże się w porządku. Mocno w to wierzę i trzymam kciuki :) Też mam wizytę we wtorek, co prawda tylko kontrolną u lekarza prowadzącego, ale mając za sobą jedną ciążę obumarłą nawet taka zwykła wizyta to stres. Zawsze pierwsze moje pytanie na usg jest o to, czy serduszko dobrze bije. Pomimo, że docierają do nas dobre wiadomości - dla Ciebie i innych dziewczyn, że po amniopunkcji kariotyp jest prawidłowy, dla mnie, że "pappa" wyszło dobrze i kość nosowa jest obecna, to niepokój pewnie będzie nam towarzyszył do porodu. Tak to już jest :)
 
Adell na pewno wszystko będzie dobrze.. będziemy z Tobą myślami, partner na pewno też. Jeśli lepiej się będziesz czuła może weź mamę albo przyjaciółkę. Nawet do czekania w poczekalni.
Ewelinka niepokój zawsze jest, dla mnie też każde badanie to stres.. Tak już jest z dzieciaczkami. Ja stresuje się nawet jak idę z synkiem do dentysty, mimo że on kocha swoją dentystkę i współpracuje to ja się stresuje czy dziurki nie ma, czy dobrze myjemy itd.. Rok temu poronilam i ta ciąża też jest bardziej stresująca. Przy synku byłam nieświadoma nie robiłam pappa i pytałam jak płeć A nie czy wszystko dobrze..
Pozdrawiam spokojna..
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za wsparcie ;) . Niestety nie ma kto ze mną jechać i będę musiała się zmierzyć z tym sama. Mam takie przeczucie że mały jest zupełnie zdrowy ale wiadomo sam moment odebrania wyników będzie lekko stresujący .

Ja wizytę u mojego gin prowadzącego mam 16 kwietnia i też mam nadzieję że wszystko będzie w porządku .
@ewelina6683 masz rację pomimo samych dobrych wiadomość niepokój będzie towarzyszył nam aż do porodu a po urodzeniu dziecka chyba to nie ustaje :) jak się jest mamą to wydaje mi się że już nigdy nie przestaniemy się martwić i zdrowie dziecka o jego rozwój później o naukę , życiowe wybory :) serce matki :)
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za wsparcie ;) . Niestety nie ma kto ze mną jechać i będę musiała się zmierzyć z tym sama. Mam takie przeczucie że mały jest zupełnie zdrowy ale wiadomo sam moment odebrania wyników będzie lekko stresujący .

Ja wizytę u mojego gin prowadzącego mam 16 kwietnia i też mam nadzieję że wszystko będzie w porządku .
@ewelina6683 masz rację pomimo samych dobrych wiadomość niepokój będzie towarzyszył nam aż do porodu a po urodzeniu dziecka chyba to nie ustaje :) jak się jest mamą to wydaje mi się że już nigdy nie przestaniemy się martwić i zdrowie dziecka o jego rozwój później o naukę , życiowe wybory :) serce matki :)

@Mama7 @Adell1994
Dziewczyny, dokładnie tak jest, niepokój o nasze dzieci, czy małe, czy duże będzie z nami już zawsze.
 
Dziewczyny pełny wynik amnio potwierdził fish , zdrowy chłopak :)
Ale oczywiście lekarz w poradni genetycznej mówi że trzeba szukać dalej przyczyn tego nt :( szczerze to mnie sam fakt że nie ma wad genetycznych bardzo ale to bardzo uspokoił :)

@ewelina6683 jak wizyta ?
 
reklama
Dziewczyny pełny wynik amnio potwierdził fish , zdrowy chłopak :)
Ale oczywiście lekarz w poradni genetycznej mówi że trzeba szukać dalej przyczyn tego nt :( szczerze to mnie sam fakt że nie ma wad genetycznych bardzo ale to bardzo uspokoił :)

@ewelina6683 jak wizyta ?

Super. Gratulacje :) U mnie też dobrze, chociaż męczy mnie katar. Na wizycie kontrolnej wszystko idealnie, maluch rośnie :) Jeszcze zastanawiam się nad testem typu panorama/nifty itd. Ryzyko zd obliczono na ok. 1:8000, pozostałych wad mniejsze niż 1:20 000, więc nadal myślę ...
 
Do góry