reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Tylko takie mam ;) A i 2kg na +
 

Załączniki

  • 1450372023850.jpg
    1450372023850.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 60
reklama
I ja już po. Bez usg ale serducho jak dzwon i wszystko w jak najlepszym porządku :)
Usg mam dopiero na 25 stycznia...szmat czasu jeszcze.

Jedno mnie tylko martwi, koło 11 dopadł mnie taki ból brzucha, że aż się popłakałam. Nadal mam takie napady. Nic nie mogę zjeść, gin stwierdził, że się dzieć rozpycha i może się tak dziać, ale złożyło mnie maksymalnie.
 
Franca mnie też coś ostatnio brzuch boli bardzo mocno i tak dziwnie. ale trochę stresu mam i przewzywam wszystko.
super że wszystko ok :)
 
reklama
Hej ja już po szyjka ładna serduszko bije :-)
O usg sama sie upomniałam ze bym chciała wiedzieć kogo tam mam ;-)
Lekarza zaczął sie śmiać i powiedział ze na NFZ powinnam mieć 3 usg a miałam już z 6 ale ze przed świetami mnie tak nie zostawi [emoji1]
Sprawdzał z 15min powiedział ze dzieciaczek nie chce z nami współpracowac pępowina zasłania ale pokazał jakaś kropkę i powiedział ze raczej facet tak na 80% już 2 raz powiedział ze facet wiec chyba już nie mam co sie łudzić i zacząć sie cieszyć z synka
 
Do góry