reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania

ja tez dzis odebralam wyniki. laborantka spojrzala i powiedziala, ze krew ok (troche za malo czerwonych i hemtokryt za niski ale to norma w ciazy), mocz troche zbyt zasadowy odczyn ??? musze gina zaputac, bo za cholere nie wiem, czy to tak zle ...

a test glukozowy:
76 na czczo
95 po 50 g glukozy

triche chyba niskie te wyniki, ale ja nawet przed ciaza mialam niski cukier

 
reklama
Jutro piję rano glukozę.......ojjjj mam nadzieje ze nie bedzie "pawika".....
trzymajcie Dziewczynki kciuki by wyniki wyszły pomyślne...............buziolce
 
Czarodziejka mam nadzieje ze pawika nie bylo :D i ze badania poszly dobrze ;D
Troche wam zazdroszcze tych wszystkich badan ::) przynajmniej wiecie co sie dzieje z waszym cialkiem :)
Ale ja tez ide dzisiaj na USG moze dostane foteczki mojej rybci ;D szkoda ze to tylko USG bo pogadalabym sobie z ginem albo lekarzem :p ale trudno jakos chyba przezyje :D
 
u mnie wyniki badań ok, hemoglobinka po miesiącu zażywania żelaza w tabeletkach poszła w górę ;D ale niestety muszę dalej brać :)
 
Ja zaczelam brac zelazo po ostatnich wynikach .. powiem szczerze ze nie przypuszczalam ze te tabletki takie dorogie moga byc ;)
 
Nie wiem ile kosztuje Hemofer, ale Tardyferon Fol ( żelazo+kwas foliowy)- 20 zł za 30 tabletek. Może tańszy. :)
 
Dziewczynki jak przeżyłyście tą glukozę? Ja ide jutro rano... Też sie boję czy pawika nie bedzie ::) To faktycznie takie psakudztwo?
No i mam nadzieję że morfologia mi się poprawiła po żelazie bo ostatnio była słabiutka...
 
Hemofer, ale on ma w składzie tylko żelazo chyba kosztuje ok. 15zł, więc tańszy.
A jeśli chodzi o glukoze, to nie jest tak źle, jak może wygląda :) Ines weź sobie cytrynkę i wciśnij do glukozy, poprawia smak, jeżeli nie lubisz słodkiego, przecież ta glukoza, to tak jak woda z duuuuża iloscia cukru:)
 
reklama
Do góry