reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie HCG

katie7

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2017
Postów
40
Dziewczyny doradźcie, ostatnia miesiączkę miałam 28lutego, cykle mam 30dniowe. W tym cyklu staraliśmy się z mężem o dzidziusia, doradźcie kiedy mogę pójść zrobić badanie beta HCG? W dniu planowanej miesiączki czyli 30marca czy mogę wcześniej? Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na pewno,mnie piersi zaczęły mniej bolec jak pamiętać około 8tyg.tez się wtedy wystraszyłam i poszłam na wizytę, a całkowicie około 14tyg. To byk jedyny objaw ciąży jaki miałam i klujacy,pulsujący ból jajników taki ze nie mogłam czasami chodzić. I tego się trzymałam[emoji1]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja pierwszą betę miałam robioną 6 tyg. po zakończeniu okresu,wynik wyszedł negatywny,po 3 tygodniach zrobiłam badanie jeszcze raz i okazało się,że jest dzidziuś :D
 
Mi niestety się nie udało, beta zaczeła spadać. Wczoraj byłam u lekarza, zarodek od ostatniego usg z przed tyg nie rośnie do środy mam czekać zrobić bete, jeśli będzie wolno spadać będę miec łyżeczkowania, a jak szybko to mam poczekać, bo jest szansa że samo się wyczyści.
Tak mi przykro....
 
Przykro mi to stwierdzać,ale to co robicie do normalnych nie należy.
Chcesz mieć dziecko?Zaczekaj do dnia kolejnej menstruacji i zrób test.Po kilku dniach powtórz.Dla pewności.Po miesiącu idź na wizytę do lekarza i tam dowiesz się wszystkiego.
Nienormalnym jest zaraz po współżyciu lecieć na badania z krwi.
Przeczytaj sobie co Ty wypisujesz...
Uważasz,że taki stres jest potrzebny i normalny???
Jeśli teraz nie masz cierpliwości,by zaczekać do 8 tygodnia by pójść do lekarza to skąd weźmiesz cierpliwość później.
Szczerze współczuję tym kobietom z laboratorium.
I nawet mając wyniki w ręku nie potrafisz ich zinterpretować.
Weź głęboki oddech i zadbaj o siebie.Resztę zostaw lekarzowi i tym co się na tym znają.A nie stres dzień po dniu,bo wyniki nie są takie jak u koleżanki.Idź do pracy,żyj jak dotychczas a wszystko będzie jak powinno.
 
Od około pół roku biorę eutyrox 50. Robiłam badania jakoś ponad tydzień temu n tsh i mialam niecałe 2, a w ciągu niwcalwgo tygodnia wzrosło do 3,5, pomimo tego ze biorę leki ;/ ale cekam na wizyte, Pani doktor ma mi przepisać jakąś wyższą dawkę. Biorę tez kwas foliowy od ok roku 15, wifaminki i ten dupbaston. Jejku mam nadzieję ze bedzie dobrze. Najbardziej ta beta sie denerwuje. Dziekuje za odpowiedź. ;) i powodzenia ;) zazdroszcze ze jesteś juz w 14 tyg ;) tez bym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
reklama
Do góry