reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ja już w łóżku, nie mam dziś dobrego humoru...
Jeszcze czuje takie dziwne pikanie, jakby małe skurcze w pochwie... Dziwne to... A
Monit w czwartek z rana

Wszystko takie dziwne
Nawet nie mam ochoty cieszyć się świętami, jakoś tak wszystko do duszy

...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 
U mnie też dziś nastrój do bani [emoji17] Mój mąż też niepocieszony

A do tego tak mnie jeszcze,dziś pms trzyma że bym pozabijała [emoji34]

Popijam piwko, skoro mogę z czyatym sumieniem i idę spać

"Wszyscy, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, liczymy na to, że zdarzy się coś niemożliwego."
 
Dziewczyny pewnie zajete gotowaniem na swieta [emoji485][emoji483][emoji484] [emoji23][emoji23]

A ja znowu o tym cholernym tsh...dziewczyny czy z 3,4 jest wogole szansa na donoszenie ciazy???? Moja mama nie moze znalezc moich wynikow z pierwszej ciazy. Jestem ciekawa jakie bylo. Mam wizyte 21.12 i znow bede blagac o eutyrox...
O zgrozo.... mam dosc tego kraju!!!!! [emoji13][emoji13][emoji13]
Niedlugo koncze ostatnie opakowanie castagnusa i inofemu (sie zawzielam i 3 m-ce) i czas sie zaczac starac....ale to tsh nie daje mi spokoju [emoji51][emoji51] nie chce 3ciej porazki!!!

Jutro lub po jutrze powinna przyjsc @ a tu nic a nic objawow [emoji44][emoji44] zawsze cos tam czulam i jakies plamienie sie zdarzylo... a tu ciiiii... to pewnie po lekach, ale troche zmylily mnie dzisiejsze mdlosci z samego ranca [emoji13][emoji13][emoji13] myslalam, ze puszcze pawia na klientow...fujj! Mam nadzieje, ze dobrze wyliczylam plodne bo chce ich uniknac do nastepnego cyklu..albo i dluzej. To mnie czasami przerasta [emoji30][emoji30]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poczekam do soboty , planowo ma być @ za 3 dni u mnie ro nie możliwie , więc w sobotę machne jak @ nie będzie [emoji4] zadowolona az padła mi popołudniu od x czasu [emoji23]
Wiec matka się relaksuje przy piwku [emoji4]

A sa ponoć herbatki na pokarm pijesz jakaś? Ja jiestety z cycem nie pomoge bo młodej nie karmiłam cycem.
Chyba , ze w miedzy czasie rob mu mm... A co ile chce jeśc?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A czemu nie karmiłas? Zazwyczaj je między drzemkami. Jak zaśnie to i 4-5 godzin potrafi przespać.

Olinek jest już z nami[emoji177] 28.11 g. 8.55
 
Teczowa jak sie czujesz??? Jak opieka teraz??
I mam jeszcze jedno pytanie- czy Q10 bralas tylko do pozytywnego testu czy dalej bierzesz???
Pozdrawiam i glaskam brzusio [emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski [emoji8] ja juz plamie ale brzuch mnie wg nie boli, moze to przez przeziebienie bedzie slabsza @ Jutro planowo powinna byc. Bylam u ginki, zrobila usg ale nic nie mowila. Zabrudzilam tylko głowice [emoji23][emoji23] . Pytalam czy brac clo powiedziala ze narazie nie i zobaczymy czy cos po inofemie mi urosnie. To juz chyba bedzie 3 cykl jak go pije. Tak wiec na 19.12 jestem zapisana na monit. I poza tym powiedziala zeby poczekac na badanie kariotypow bo jestesmy w kolejce zapisani na 10.01. A pozniej 4 tyg. na wyniki ☹️️ czyli zrozumialam to tak, ze mamy odlozyc starania do wynikow kariotypow. Ale nie zamierzam.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Zabrudzilam glowice [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Piwko z soczkiem ?? Musi byc dobre

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1481061811-1d1mld.jpeg

Dzis ròzowiutki drink
Codziennie mam doly, ale nie o ciaze
Tak jakos depresja mnie trzyma od dwoch tygodni. Wlasnie sobie obiecalam,ze musze z tym skonczyc bo wyladuje w wariatkowie.
Wy czasem tez myslicie stale o jednym i tym samym,albo w ogole myslicie i z igly widly robicie ?? Czasami juz mysle ze mi na psyche pada.....od dzis chyba bede wiecej ryjca w alkoholu moczyla[emoji1]
Czlowiek mniej mysli....


A tak na marginesie,boli mnie w klacie i jakos dziwnie oddycham....chyba kurde chora bede [emoji53][emoji53]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zima jest to nic się nie chce , wszystkie grzeja dupke pod kocykiem hehe [emoji4]

karola u mnie dużo by pisać, chciałam - ale wyszło jak wyszło ... Wiem jedno , ze przy drugim nikogo słuchać nie będę i tak łatwo się nie poddam [emoji6]
Ale nie budzisz go specjalnie na jedzenie?

Carmen co to za drinko? [emoji41]



Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry