• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

Zimno strasznie jest , mi to się spacerów nie chce :D ja to dzisiaj padne jak dziecko o 22 już idę spać , zmęczona na maxa jestem..
Wyczuwam już @ , bo mnie brzuch taak dziwnie boli i nic mi się nie chce ...

Lux lody buuuu zimnoooo ....
 
reklama
a my walczymy z gorączka .... teraz co prawda 38 z hakiem .. ale jest .... wirus jakiś panuje grrr bo poza gorączka nic

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Wiesz jak się sprawdza zapalenie ucha ? Dziecko nie powie, że go ucho boli bo ból promieniuje i nie umie wytłumaczyć, często mówi własnie, że boli je głowa. Przy uchu jest taka małżowinka wystająca która kończy się na buzi. Musisz ją wcisnąc w stronę środka ucha. Jak dziecko krzyknie czy zapłacze znaczy, że ucho chore
 
Nessi nie działa wiec to raczej nie ucho .... no nic zobaczymy w szkole grypa i jelitowa panuje na potęgę wiec jelitowa odpada myślę że coś w stronę grypy będzie

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
no zobaczymy chociaż on odporny jak dzieciaki tu na osiedlu miały ospę a jedno nawet półpasiec to nie zalapal

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Anula wspolczuje
A mi rusza sie plomba wiec zapisalam sie do dentystki na srode 100 za pabe bo to ta lepsza teraz jem ostroznie jak sie wali to wszystko naraz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie co , ale byłam na dworze z psem w bluzie i nie ma tak zimno południem było gorzej ;)

A mój P jutro do pracy ... eh tylko razem jeden dzień :unsure:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry