• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

Bo to jest tak, że rzadko mamy całe weekendy razem. Zazwyczaj wtedy jedziemy do kogos. Umówiliśmy się ze pojedziemy do taty ( mojego tescia) bo miał urodziny posidzimy A wieczór spędzimy w domu razem. Niespodziewanie przyjechały siostry męża. Fajnie bylo, dopóki mój M sie nie spil i tylko problem z nim miałam.. O miłym wieczorze mogłam zapomnieć, no i musialam wysluchiwac jego chrapania.
udusilabym, bo moj niekiedy ma podobnie, ale nie wiem co sie stalo,ze piwka mniej pije i nie wyzywa juz tak, bardzo sie na nowym mieszkaniu uspokoil
 
reklama
Lux ogólnie to jako tapicer-magazynier w takiej firmie gdzie łóżka robią :D
No ale tak mają , że w niedzielę robi ...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry