• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

reklama
Jakby mnie ktoś zapytał co bym zabrała ze sobą na bezludną wyspę to bez wahania ogórki bym brała! Najlepiej w beczkach ... chociaz śledzikiem z cebulką nie pogardzę. W ogóle nie mam chęci na słodycze :huh:
 
Hej kochane, ja mialam wczoraj niezly zamet!

Jugoslawa a nerwy mialam bo z kumpela niewiedzialam co sie dzieje...ale cale szczescie juz wiem co jest grane , choc wiesci przykre przekazala...

Lusia ja czekam na zdjecie twojego testu

Ja wczoraj po pracy pojechalam na zakupy i w sumie z niczym wrocilam...padnieta bylam, mloda cos marudzila masakra:/ i niekupilam tego po co jechala :/:/

Monisia ale chwile grozy mialas to straszne!!!! Ale bardzo sie ciesze ze to pomylka!!!!!

Anula zdrowka dla syna!
 
Hej zrobilam tes jedna kreska a okresu brak poczekam do srody i pojade na bete dzis 29dc najdluzszy mialam 31 wiec pewnie na dniach sie pojawi
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry