reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

reklama
no to hmmm... nie sposób było się nie zarejestrowac ;D

Mamusia chwilowo sama w Antwerpii ale juz niedługo 8)

no to bedę tatusiem!!! ;D
 
Witam serdecznie przyszłych tatusiów i obecne (szpiegujące Nas na tym forum) mamy.
Jestrem nowy na forum, ale cieszę się, że powstało. Możemy my, mężczyźni, swoim jakże obiektywnym wzrokiem poopowiadać o urokach oczekiwania na Nasze pociechy.
Ze słabych stron uroków to już każdy przeżywa (jak ja się cieszę że nie jestem z tym sam) ataki histerii urojonych pomysłów i zawinionych przestępstw przeciwko żonie. Ze zmiennymi nastrojami łatwo jest się pogodzić i zrozumieć Nasze ukochane żony, lecz przyznać się do niezawinionych przestępstw to już przekracza moją wysoką cierpliwość.
 
hehehe..:)..chlopcy jestescie cudowni..:)..tak fajnie sie was czyta..:)..jak jakas komedie..:)..albo melodramat bo za kazdym razem jak czytam to tak sie ciesze waszym szczesciem ze lzy mi leca..:) ach te hustawki nastrojow.>:)
 
W chwilach szcześcia i szczęśliwego pobolewania ciążowego musi być ktoś, kto trochę humorystycznie oprawi całą sytuację. Idąc za hasłem jednego ze startujących kandydatów na Prezydenta RP- może nie będzie lepiej, ale na pewno będzie śmieszniej. Śmiech to zdrowie, więc śmiejcie się przyszłe mamy i tatusiowie jak najwięcej!
 
::) czytamy czytamy i wraz z moją Ukochana Ciężarówką pokładamy sie ze śmiechu ;) widziałem tu kilka pytań więc może odpowiem na nie ;D Najlepiej gotuje oczywiście moja Żona :laugh: do niezawinionych przestępstw też się musze przyznawać :-[ ::) Mój Skarbek jak na razie uwielbia mandarynki i cukierki truskawkowe a do tego żeby było smaczniej kapusniak tak kwaśny że wykręca buzie ;D ;D ;D brzuszek ma ślicznusi i jak na razie udaje mi się jej dorównać w tej kwestii ale pewnie już nie długo przegram z kretesem w tej konkurencji :laugh: Pozdrawiam ;)
 
reklama
Do góry