reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 0.1 w 9 dpo

Dołączył(a)
11 Luty 2021
Postów
12
Witam. Staram się z mężem o drugie dziecko . Owulacjie miałam 01.02 wczoraj to jest 10.02 zrobiłam betę wynik negatywny. Czy jest jeszcze szansa . Czy myślicie że ten cykl się nie udał. Dodam że cykle ma 28/30 dniowe
 
reklama
Okres powinnam dostać 15.02 owulacji sprawdzałam testami owu najpiękniejszy kolor wyszedl mi właśnie 01.02 wieczorem później już były blade kreseczki po tej dacie
 
Też wczoraj miałam uplawy z krwią i później brunatne . Dziś dzwoniłam do Pani ginekolog lecz nie da rady mnie przyjść aż do 3 marca bo jest na urlopie . Więc pozostaje mi czekać ona twierdzi że jeszcze jest cień szansy i mam betę jeszcze raz zrobić w dzień spodziewane miesiaczki.
 
No też tak może być. Będę czekać nie potrzebnie zrobiłam tak szybko betę teraz będę się denerwować. Chodź tu się we mnie dalej jakaś nadzieja 🙂
 
Pamiętaj. że po pozytywnym teście owulacyjnym - owulacja występuje do 36h, więc równie dobrze mogłaś ją mieć 03.02.2021. Bez sensu jest robienie testów ciążowych i bety wcześniej niż termin @. Plamienie na brązowo przed okresem może oznaczać niedomogę lutealną, więc jak jednak nie będziesz w ciąży to bym zbadała hormony.
 
Dziękuję za odpowiedź. Hormony mam w normie . Poczekam jeszcze do terminu miesiaczki z zobaczymy czy przyjdzie jak nie to powtórzę betę
 
reklama
Ale weryfikowałaś poziom hormonów z ginekologiem? Bo to że mieszczą się w normach jeszcze nie oznacza, że jest to prawidłowy wynik. Ważne są też zależności pomiędzy poszczególnymi wynikami. A co badałaś?
 
Do góry