reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg po ovitrelle

Dołączył(a)
11 Lipiec 2022
Postów
8
Cześć, wiem, ze to temat oklepany, ale wiecie jak to czasem bywa - jak ktoś obcy napisze to człowiek zrozumie 😉 Moj wynik bety 11 dni po Ovitrelle to 1,45 mlU/ml - to pozostałość Ovitrelle, prawda? Raczej nie ma co się łudzić, ze ciąża?
 
reklama
Cześć, nie wiem, czy to pozostałość po Ovitrelle czy nie, ale wiesz, że niezależnie od tego ciążę stwierdza się od wyniku powyżej 5...?
 
Nie, nie wiedziałam. Żarcik oczywiście 😉
Chodzi o to, ze laboratoria maja różne sprzęty o ustawionej rożnej czułości, wiec rownie dobrze mogłoby tam być po prostu zero. Moim zdaniem dopóki nie ma tam 5 to nie ma nad czym dywagować ;). I tak, z tego co czytałam u dziewczyn 11 dpo jeszcze mogą być śladowe ilości bety.
 
Chodzi o to, ze laboratoria maja różne sprzęty o ustawionej rożnej czułości, wiec rownie dobrze mogłoby tam być po prostu zero. Moim zdaniem dopóki nie ma tam 5 to nie ma nad czym dywagować ;). I tak, z tego co czytałam u dziewczyn 11 dpo jeszcze mogą być śladowe ilości bety.
Właśnie takiego głosu rozsądku potrzebowałam, dziękuje 😉
 
Kilkakrotnie 11dpo miałam jeszcze jakieś resztki ovitrelle we krwi. Dla pewności jeśli chcesz zrób betę po raz kolejny za dwa dni, jak rosnie tzn ze to nie ovi ;) beta startuje od zera wiec niestety jednoznacznie i na pewno nic się nie da stwierdzić 🤷🏻‍♀️
 
Do góry