reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhp

reklama
no tak siedziala normalnie i bawila sie misiem i nagle sie jakos chyba obejrzala rapownie i stracila rownowaga i przywalila tylem glowy w plytki w lazience makabraa moja mama mowila zebym jej kladla mala pdusie za plecami, to nie poslucham bo ona juz pwenie siedzi, ale nie zawsze jak widac:tak::-(
 
no moja zabcia tez fikla do przodu i o kant naroznika sie uderzyla ale jest miekki wiec nawet placzu nie bylo...
a w lozeczku tez sie tak kladzie tylko albo takie wielkie lozeczko mamy albo Emilcia taka malutka,bo synus Smarta faktycznie cala szerokosc zajmuje...
a ja :szok:Emilci albo za ciasno pampera zalozylam,albo body jakos ja tak uwieraly ze az ranke starta do krwi miala:szok::tak::-Dteraz tylko za duze body jej zakladam..
 
szminia bardzo fajny ma twoja mala ten spiworek do spania, wlasnie takiego szukam bo mi sie nela odkrywa ....

ja obkladam poduszkami bo moja juz sama dzieci i juz kilka razy przylozyla glowa :no:, a z poduszkami jest spoko, ja 3 klade bo na boki tez jej sie zdarza przegiac...

bo bez tych prob siedzenia nasze maluszki sie latwo siedziec nie naucza no to co robic? a sytuacje sa rozne, jak jestem blisko to moze rzeczywiscie zmniejszac bezpieczenstwo ale wiadomo czesto chce cos porobic w domku...
 
ja to kupilam w TESCO
kupilam tam tez paleczki do ryzu takie malusie z kubusiem puchatkiem, wiem ze poki co mala sobie moze to w oko wsadzic ale nie moglam sie opszec :blink:
 
M_ktosiu oprzec a nie opszec
fajny ten dyngs. ja nic takiego w Polsce nie widzialam. Hmmm tesco po drodze nigdzie nie mam :dry:, ale ciekawe czy by bylo.
 
reklama
lekarka mnie dzis uczulala ze teraz mam szczegolnie uwazac na bezpieczenstwo bo dzieci maja wypadki skoro zaczynaja sie wiecej wiercic, przemieszczac i po wszystko siegac np kubki z goraca kawa

a ja dzis dalam znowu ciala, kurczke, chociaz wy wyciagnijcie z tego wnioski .... oblozylam poduchami i wylusowana sie oddalilam jak mala siedziala, spoko zabezpieczenie z tylu miala, ale z przodu, jak sie nagle zgiela do przudu to przywalila twarza centralnie w dywan, noseczkiem moim kochanym przywalila, az takie odglos byl ze ciary mnie przeszly i wiedzialam co zaraz uslysze, :sorry::sorry::sorry::sorry:
dobrze ze dzieci maja takie miekkie noski jeszcze bo ja na jej miejscu to chyba bym miala polamany, kurcze zabic mnie to malo, oj, ... lekarke spytalam, powiedziala ze jak nie ma zadnej opuchlizny to znaczy ze uraz lekki i bedzie dobrze , ale normalnie mi wstyd :zawstydzona/y:
 
Do góry