reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Brendy no to gratulacje.
Witamy nową mamusie i zapraszamy do rozmowy.
Natka w przedszkolu ale znowu ma katar a przez to zaczyna kaszleć więc chyba za niedługo znowu nastąpi przerwa w chodzeniu a dzisiaj byl pierwszy dzień kiedy nawet nie jekła jak ją zostawiałam a znowu jak zrobimy przerwe to będzie płakać. Patka też kaszle ale ona to jakaś teraz twarda jest (odpukać)teraz odsypia nocke bo jak zwykle dała mi popalić no zmykam bo rybki smaże.
 
reklama
Mery Ty to masz z tymi dziewczynami :eek: coż one takie chorowitki?

Ja we wtorek zaczynam pracę a w poniedziałek B. przyjeżdża na tygodniowy urlop :-D jestem na etapie kupowania auta do pracy, bo niestety nie stać mnie na szofera ;-)
 
Witam:-) . Pogoda niezbyt fajna i zimno. Brendy gratuluje znalezienia pracy:tak::tak::tak: ^Joasia^ witam , napisz coś o sobie.:-) Mery masz tak jak ja, starsze dziewczyny niedawno były chore i siedziały w domu, a teraz znów się zaczyna katar i kaszel i na dodatek bliźniaki coś chyba katar dostały, zwariować idzie:no:
 
No niestety mając jedno dziecko to jakoś szybko idzie zażegnać chorobe a z dwójką to tragedia jedna się wyleczy łapnie druga i znowu tą pierwszą zarazi i tak w kółko teraz Patka tez juz ma katar a dopiero co się skończył jak pomysle że się dopiero sezon zaczął chorób a ja juz mam dość.
A u ciebie u ciebie Kaska z czwórką to juz nawet nie myślę.
Dziewczyny jak ten czas leci jak sobie pomysle że Nani za 4 dni ma 3 latka to sie wierzyc nie chce a dopiero co w ciąży byłam, koszmarne to jak szybko się starzejemy.
 
Witajcie znów mam chwile więc jestem:-)
Mery
masz racje niedawno było się w ciąży a tu już dwa miechy minęły i jak to leci rano wstajesz nie oglądniesz się i musisz iść spać.
To na razie miłej nocy :-D
 
Cześć kobitki!
W końcu coś ruszyło bo zaglądałam ostatnio i pustki straszne tu były....
Mery to nasze gwiazdy mają podobnie urodziny Ewa 6 października z tym że kończy 6 lat i to już ostatni rok przedszkola:eek:, a jak dziś pamiętam jak ją zaczęłam posyłać do przedszkola. Najgorszy pierwszy rok bo musi odchorować swoje, Ewa przez pierwszy rok też często chorowała ale za to potem jak ręką odjął:tak:
Kasia jak tam maluszki?
 
Witam ale pogoda paskudna niby słońce świeci ale wiatr okropny ja szykuje sie dzisiaj bo jutro pozbywam siedzieci zostają u rodzicow a my jedziemy na wesele nie chce mi sie za bardzo no ale trzeba.
 
reklama
Do góry