reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Hejka, a skad jestes??


Oświęcim :-)

Moja młoda od środy też w domu, więc głowa do góry, chodzi do przedszkola 3 rok szkolny, poszła jak miała 2,5 roku. Miałam nadzieje, że ten rok będzie lepszy bo już wychorowała swoje, w zeszłym roku więcej nie chodziła niż chodziła. Szkoda gadać... A teraz już kolejny dzień na antybiotyku a dzisiaj taka chrypa, że słowa nie może powiedzieć.

A coś o mnie:-) Mam 26 lat, pracuję na Poczcie :-) i aktualnie byczę się na L4 w oczekiwaniu na synka :-)
 
reklama
Witam w ten piękny dzień.
Wesele wczorajsze udało sie na piątkę było naprawde super zafundowali nam tyle atrakcji że hej nawet godzinna jazda bryczką była a wytańczyłam sie za wsze czasy. Tylko dziś wstałam nogi bolą jak cholra mąz nieprzytomny a w domu cisza jak makiem zasiał jakoś tak dziwnie jak nie ma dziewczynek zaraz zbieramy sie po nie bo jakos tęskono
 
Oświęcim :-)

Moja młoda od środy też w domu, więc głowa do góry, chodzi do przedszkola 3 rok szkolny, poszła jak miała 2,5 roku. Miałam nadzieje, że ten rok będzie lepszy bo już wychorowała swoje, w zeszłym roku więcej nie chodziła niż chodziła. Szkoda gadać... A teraz już kolejny dzień na antybiotyku a dzisiaj taka chrypa, że słowa nie może powiedzieć.

A coś o mnie:-) Mam 26 lat, pracuję na Poczcie :-) i aktualnie byczę się na L4 w oczekiwaniu na synka :-)

To milo cie powitac. I gratuluje synka :) Jak bedzie miał na imie??
 
Dobry wieczór:-),
O ho hoo, a tu ruch, jak na Floriańskiej w Krakowie;-).
Więc po kolei:
Kaśka22, Mery, ^Joasia^ - dużo, dużo zdrówka dla dziewczynek:tak:.
^Joasia^ - witamy i zapraszamy do częstych odwiedzin:tak:.
Brandy - gratuluję nowej pracy i życzę szczęścia w poszukiwaniu czterech kółek:tak:.
Hanna31 - oj ruszyło się, ruszyło pewnie z powodu pogody:tak:.
Sylwiob - gdzie się uczysz:confused:?
Rzeczywiście czas biegnie coraz szybciej i szybciej; wydawałoby się, że jeszcze wczoraj byłam w ciąży, a tu w środę skończy 4 m-ce, a ja za 3 tygodnie z niewielkim hakiem wracam do pracy:sorry:.
Wiktorek na szczęście zdrowy (odpukać w mój niemalowany łeb;-)), więc korzystamy, ile się da z uroków złotej polskiej jesieni:tak:.
ŁK przyjeżdża 1x/tydzień, więc sobie odpoczywam przed kolejną akcją z nim w roli głównej.
Pozdrawiamy:laugh2:.
 
Dobry wieczór:-),
O ho hoo, a tu ruch, jak na Floriańskiej w Krakowie;-).
Więc po kolei:
Kaśka22, Mery, ^Joasia^ - dużo, dużo zdrówka dla dziewczynek:tak:.
^Joasia^ - witamy i zapraszamy do częstych odwiedzin:tak:.
Brandy - gratuluję nowej pracy i życzę szczęścia w poszukiwaniu czterech kółek:tak:.
Hanna31 - oj ruszyło się, ruszyło pewnie z powodu pogody:tak:.
Sylwiob - gdzie się uczysz:confused:?
Rzeczywiście czas biegnie coraz szybciej i szybciej; wydawałoby się, że jeszcze wczoraj byłam w ciąży, a tu w środę skończy 4 m-ce, a ja za 3 tygodnie z niewielkim hakiem wracam do pracy:sorry:.
Wiktorek na szczęście zdrowy (odpukać w mój niemalowany łeb;-)), więc korzystamy, ile się da z uroków złotej polskiej jesieni:tak:.
ŁK przyjeżdża 1x/tydzień, więc sobie odpoczywam przed kolejną akcją z nim w roli głównej.
Pozdrawiamy:laugh2:.

Ucze sie w bielsku, w Wyzszej szkole bankowosci i finansow (zachcialo sie na stare lata

Nie zal ci zostawic dziecka takiego malego i wracac do pracy?? Teraz najpiekniejszy okres :D
 
Witam wieczorkiem :-)
Hanna31 dziewczynki mają się dobrze trochę mają katar, ale walczymy z tym.
Dla Ewy dużo buziaczków na urodziny.
^Joasia^dużo zdrówka dla twojej małej i gratuluje synka :-D
Darcia ryba
gdzie pracujesz? Szkoda że nie możesz zostać z nim w domu:-(
Sylwiob dobrze że ci się jeszcze chce uczyć :-)
To miłej nocy :)
 
Witam pogoda dziś wspaniała a ja musze dom doprowadzić do ładu przed sobotnim atakiem gości Natka w przedszkolu Patke próbuje dać spać ale coś jej to nie podchodzi.
Musze sie wam pochwalić że zakupiłam wczoraj kolejny wózek (to juz mój 6)przy obydwóch dziewczynkach bo jakoś nie mogłam trafic na taki żeby wszystko było ok, no i na allegro wylicytowałam Quinna Freestyle XL z wychylnym kołem, dziewczyny rewelka byłam właśnie na spacerze i stwierdziłam ze to już mój ostatni wózek (chyba że coś sie popsuje mam nadzieje że nie)jest poprostu swietny i moge go polecic każdemu kto szuka wózka jeden minus to zajmuje dużo miejsca w bagażniku bo jest szeroki. No to tyle spadam bo Patka pokazuje pazurki
 
Witam wieczorkiem :-)
Hanna31 dziewczynki mają się dobrze trochę mają katar, ale walczymy z tym.
Dla Ewy dużo buziaczków na urodziny.
^Joasia^dużo zdrówka dla twojej małej i gratuluje synka :-D
Darcia ryba
gdzie pracujesz? Szkoda że nie możesz zostać z nim w domu:-(
Sylwiob dobrze że ci się jeszcze chce uczyć :-)
To miłej nocy :)

studia trzeba skonczyc, a przerwalam bo bylam w ciazy wiec teraz dwa latka i mgr w kieszeni :p
 
Dobry wieczór:-),
Sylwiob mam do Ciebie pytanie: a czy pieniążki na utrzymanie siebie i dziecka mają mi spaść z nieba:confused:? Bynajmniej nie liczę na taki cud, więc kwestia typu żal czy nie żal mi zostawiać Wiktorka nie została rozważona. Najpiękniejszy okres powiadasz: wg mnie bycie matką oraz możliwość patrzenia się, jak się rozwija, wychowywania i opiekowania się Istotką, która przez 10 miesięcy rozwijała się pod moim sercem to jest najpiękniejszy okres, a nie tylko ten pierwszy rok.
Kaśka22 zaczynam pracę na Stacji Dializ przy Szpitalu Ogólnym na ul. Wyspiańskiego. Na razie na pół etatu, a jak Wiktorek skończy rok to na cały.
Z resztą, co Wam powiem to Wam powiem: odczuwam potrzebę rozwijania się; w tym roku chcę więc zacząć pracę w zawodzie, w przyszłym rozpocząć studia magisterskie, a w przyszłości, jak wszystko dobrze pójdzie to pójść na medycynę. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której zamykam się w czterech ścianach domu z dzieckiem i robię za przykładną matkę-Polkę, którą tylko interesuje pranie, sprzątanie, gotowanie, itp. (nie chcę nikogo urazić swoimi słowami). Każdy człowiek jest inny i każdy ma inne potrzeby. Ja odczuwam potrzebę powrotu między ludzi i robienia tego, co lubię, bo to nie przeszkadza w zajmowani się dzieckiem, a i dziecku to wyjdzie tylko na zdrowie, bo nie wyrośnie dziecko, które nie potrafi puścić się maminej spódnicy i mnie,bo nie będę sfrustrowaną kurą domową (nie chcę nikogo urazić sowimi słowami).
Mery gratulacje zakupu wózka; oby służył, jak najlepiej i jak najdłużej:tak:.
Dziś Wiktorek zaczyna 5 m-c swego życia:-).
Pozdrawiamy:laugh2:.
 
reklama
Dzień dobry! :)

Dorcia dzielna kobieta z Ciebie! Życzę powodzenia w pracy i realizacji planów na przyszłość. A kto będzie z Wiktorkiem jak będziesz w pracy? Babcia?
Pójscia do pracy troszkę zazdroszczę, ja niestety od marca bezskutecznie szukam pracy, byłam na wielu rozmowach i wielka lipa.

Mery gratki zakupu wózka, 6 wózków to nieźle :) Ja na razie mam drugi, który już w zasadzie nadaje się bardziej na śmietnik niż do jeżdżenia, ale raczej nie kupuje, bo mały już woli spacerować niż jeździć wózkiem.
 
Do góry