reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dzień doberek wszystkim

Dawno nie zaglądałam ale nauka mnie ogarnela na calego. Mojemu maluszkowi wyszedł nowy zabek :) Juz mamy trzeciego.
Pieknie sie zrobilo. Co prawda u nas sniegu juz nie ma ale gory za oknem tak przyjemnie osniezone. Uwielbiam zime, zwlaszcza swieta. Nie moge sie doczekac kiedy wezniemy nasz kruszyna na narty :) On oczywiscie bedzie gorki na sankach zdobywal
 
reklama
Oj paskudna zima odcięła mnie od świata 4 dni bez internetu koszmar z Patką cały czas w domu przynajmniej Nani do przedszkola idzie to jakąś atrakcję ma bardzo jej sie już podoba dzisiaj zawiedziona bo nie idzie. Tez kaszle już długi czas no ale cóż wszycsy kaszlą w przedszkolu dobrze że Patka narazie trzyma się dzielnie. No a teraz spadam poki śpi przygotować sie bo idziemy popołudniu na imieninu do babci męża (nudy). dobrze że później wpadną do nas goście.
 
Cześć dziewczyny:-)
Pogoda zaczyna się całkiem fajnie ciekawe jak będzie do końca dnia.:-)
Darcia Wszystkiego dobrego z okazji Urodzinek a Wiktorkowi buziaczki za pierwszego ząbka(a nie mówiłam że to ząbek:tak::tak:)

W sobotę dziewczyny zaczęły 3miesiąc:-D:-D:-D
Tydzień temu byłam na szczepieniu z bliźniakami i warzą 4780 i 4730 i lekarka powiedziała że ładnie przybierają i rozwijają, aż się ciesze bo ostatnio nie chciały jeść,zjadały po40ml-60ml. Ale wagowo jest dobrze więc nie mam co się martwić.
Ostatnio u Wiktorii pojawiły się na dziąsłach dwie białe kreski i nie wiem czy czasem nie idą jej zęby, bo się ślini, pcha rączki do buzi i jest strasznie marudna.
Pozdrowienia dla wszystkich:-):-)
 
Cześć dziewczyny:-)
Pogoda zaczyna się całkiem fajnie ciekawe jak będzie do końca dnia.:-)
Darcia Wszystkiego dobrego z okazji Urodzinek a Wiktorkowi buziaczki za pierwszego ząbka(a nie mówiłam że to ząbek:tak::tak:)

W sobotę dziewczyny zaczęły 3miesiąc:-D:-D:-D
Tydzień temu byłam na szczepieniu z bliźniakami i warzą 4780 i 4730 i lekarka powiedziała że ładnie przybierają i rozwijają, aż się ciesze bo ostatnio nie chciały jeść,zjadały po40ml-60ml. Ale wagowo jest dobrze więc nie mam co się martwić.
Ostatnio u Wiktorii pojawiły się na dziąsłach dwie białe kreski i nie wiem czy czasem nie idą jej zęby, bo się ślini, pcha rączki do buzi i jest strasznie marudna.
Pozdrowienia dla wszystkich:-):-)

To na pewno zabki ale jak pamietam to u mojego malca trwalo to ponad 3 mies. Oby przechodzila to bezbolesnie

Dobry wieczór:-),
Wiktorek dał cudny prezent Mamie w dniu urodzin, a mianowicie...PIERWSZEGO ZĄBKA:tak:.
Pozdrawiamy:-D.

Wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek no i gratulacje dla malenstwa za udowny prezent.
Ciekawe co moje dziecko wymysli mamusi na urodziny.
 
Dobry:-D,
Dziękuję za życzenia:laugh2:.
Kaśka22 to Wasze Dziewczynki już takie duże; ale ten czas leci:szok:. No to ślicznie przybierają na wadze Wasze Dziewuszki:tak:. Jeśli rzeczywiście Wiktorii idą ząbki to życzę, aby przeszła to łagodnie (oczywiście drugiej Kruszynce też tego życzę):tak:. Też ponad miesiąc temu u Wiktora pojawiła się biała kreska na dole po prawej stronie, ale pediatra powiedział, że to nie ząbek; pierwszy z resztą wyrznął się i tak po lewej stronie. A kiedy się wyrżnął ten to nawet nie wiem:-p. Zaczyna się jednak nerwówka z powodu wyrzynającego się ząbka-niechęć do jedzenia, wściekanie się z tyle powodu i takie tam:-(. Oczywiście Bobodent w natarciu;-). Pocieszyłaś mnie też fakt, że Wasze Małe też tak mało jedzą; jak dałam na próbę Wiktorowi mleko modyfikowane (chciałam sprawić czy w razie, jak wrócę do pracy, a nie uda mi się ściągnąć odpowiedniej ilości mleka to czy nie będzie problemu z przestawieniem, ale na szczęście zasmakowało mu:happy:) to wypił jednorazowo 90ml, co mnie zdziwiło, bo myślałam, że niemowlęta w tym wieku więcej jedzą:eek:. Zobaczymy we wtorek przy okazji szczepienia, jak przybiera na wadze i się okaże czy nie za mało je. Za niedługo zacznę też mu urozmaicać dietę, choć juz teraz z chęcią liże jabłka, banany, parówki, ziemniaki:-p.
No, a ja od poniedziałku do pracy idę:laugh2:...
A co z resztą dziewczyn:confused:?
Pozdrawiamy:-).
 
Dobry:-D,
Dziękuję za życzenia:laugh2:.
Kaśka22 to Wasze Dziewczynki już takie duże; ale ten czas leci:szok:. No to ślicznie przybierają na wadze Wasze Dziewuszki:tak:. Jeśli rzeczywiście Wiktorii idą ząbki to życzę, aby przeszła to łagodnie (oczywiście drugiej Kruszynce też tego życzę):tak:. Też ponad miesiąc temu u Wiktora pojawiła się biała kreska na dole po prawej stronie, ale pediatra powiedział, że to nie ząbek; pierwszy z resztą wyrznął się i tak po lewej stronie. A kiedy się wyrżnął ten to nawet nie wiem:-p. Zaczyna się jednak nerwówka z powodu wyrzynającego się ząbka-niechęć do jedzenia, wściekanie się z tyle powodu i takie tam:-(. Oczywiście Bobodent w natarciu;-). Pocieszyłaś mnie też fakt, że Wasze Małe też tak mało jedzą; jak dałam na próbę Wiktorowi mleko modyfikowane (chciałam sprawić czy w razie, jak wrócę do pracy, a nie uda mi się ściągnąć odpowiedniej ilości mleka to czy nie będzie problemu z przestawieniem, ale na szczęście zasmakowało mu:happy:) to wypił jednorazowo 90ml, co mnie zdziwiło, bo myślałam, że niemowlęta w tym wieku więcej jedzą:eek:. Zobaczymy we wtorek przy okazji szczepienia, jak przybiera na wadze i się okaże czy nie za mało je. Za niedługo zacznę też mu urozmaicać dietę, choć juz teraz z chęcią liże jabłka, banany, parówki, ziemniaki:-p.
No, a ja od poniedziałku do pracy idę:laugh2:...
A co z resztą dziewczyn:confused:?
Pozdrawiamy:-).

Dorcia ja mam zupełnie nie ksiazkowy sposob zywienia mojego dziecka i powiem ci ze jak mial 4 miesiace to na calego jadl juz dania ze sloiczkow, deserki marchewkowo jablkowe i pil wszystkie soczki od 4 miesiaca. Co kraj to obyczaj i moze nie uwierzysz ale podobno za granica ksiazki pisza ze dziecko moze jesc banany juz od 2 miesiaca.
Poczekaj az na calego mu to zasmakuje to dopiero bedziesz miala. Lodowka nie edzie sie zamykac :-D:-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
cześć dziewczyny! mam pytanie do Ani BB i Kunek z jakiego powodu miałyście cc? czy to prawda, że w Esculapie bardzo śpieszą się z cesarkami?

popzdrawiam
 
Do góry